HNF79
Monster High
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -5,00 €
  • Nové

Mattel HNF79 Monster High Skulltimate Secrets bábika Frankie Stein

Zľava 5,00 €
44,99 € S DPH
49,99 €
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už zajtra.
2 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Mattel HNF79 Monster High Skulltimate Secrets bábika Frankie Stein

Mattel HNF79 Monster High Skulltimate Secrets bábika Frankie Stein

Monster High™ Skulltimate Secrets™ sa vracia s edíciou Neon - a tentoraz je svetielkujúci! Každý elektrizujúci set obsahuje bábiku Monster High™ s viac ako 19 prekvapeniami, vrátane troch doplnkov, ktoré svietia v tme. Kúzlo premeny farby Color Reveal™, strašidelné rozbaľovanie a skrinka v tvare rakvy, ktorá je ideálna na rozprávanie príbehov a uloženie bábiky. Každá sa predáva samostatne v závislosti od dostupnosti. Bábiky sú úplne kĺbové. Bábiky nemôžu stáť samostatne. Farby a prevedenia sa môžu líšiť.

Skulltimate Secrets™ je späť a žiari ako nikdy predtým! Otvorte skrinku pre bábiku Frankie Stein™ a objavte módne prekvapenia a elektrizujúce doplnky Neon Frights™. Dokážete prekryť tajomstvo? Vezmite štyri kľúče Color Reveal™ a umyte ich tajomný povlak, potom odomknite ich štyri zodpovedajúce priehradky a nájdite skryté predmety. Vypnite svetlá a objavte tri doplnky, ktoré svietia v tme! Skombinujte ich s ostatnými zahrnutými stylingovými kúskami a vytvorte outfity, ktoré rozžiaria aj tie najtemnejšie noci.

Bábika Frankie Stein™ sa vyznačuje výraznými farebnými vlasmi a make-upom. Uložte ich a všetky ich Neon Frights™ do skrinky v tvare rakvy, aby ste ich mohli ľahko skladovať a prenášať na cestách. Od pohodlnej mikiny s kapucňou a občerstvenia až po laptop a fén, Skulltimate Secrets™ Frankie Stein™ prichádza s 19+ pestrofarebnými prekvapeniami, ktoré podnietia predstavivosť. Upravte ich v 125+ vzhľadoch! Najlepší darček je ten, ktorý svieti! Pozrite si celú kolekciu Skulltimate Secrets™ Neon Frights™, kde nájdete ešte strašidelnejšie módne bábiky Monster High™.

  • 3+
  • Áno
  • Mattel
  • 194735139415

Produkty v rovnakej kategórii: 12