HNW40-HNW43
Barbie
Bábiky
Na sklade

  Mattel HNW43 Bábika Barbie Pop Reveal Šťavnaté ovocie Melónová triešť

  Bábika Barbie Pop Reveal poteší deti tematikou šťavnatého ovocia a novým zážitkom pri rozbaľovaní, kedy pomocou slizu odhalí prekvapenie, medzi ktoré patrí bábika Barbie s vôňou ovocia a kocky ľadu, ktoré pri prasknutí odhalia ďalšie prekvapenie.

  32,99 € S DPH
  Tento product je momentálne nedostupný Otázka na predavača
  close

  Otázka na predavača

   

  3 užívateľov si práve prezerá tento produkt
  Popis

  Mattel HNW43 Bábika Barbie Pop Reveal Šťavnaté ovocie Melónová triešť

  Odhaľte tajomstvo s Barbie Pop Reveal

  Pozvite svoje dieťa na dobrodružstvo s bábikou Barbie Pop Reveal. Táto unikátna bábika prináša vzrušujúci zážitok rozbaľovania, ktorý je skombinovaný s tematikou šťavnatého ovocia. S vôňou ovocia a prekvapeniami skrytými v slize, bude toto rozbaľovanie pre vaše dieťa príjemným zážitkom.

  Vôňa ovocia a zmena farieb pre viac zábavy

  Každá Barbie Pop Reveal bábika je jedinečná, s rôznymi vôňami ovocia a farebnými prevedeniami. Set taktiež obsahuje voňavé maznáčika a rôzne tematické doplnky, ktoré zvýšia zábavu. Ako bonus, bábika a jej doplnky sa môžu meniť farbou, čo pridáva ešte viac vzrušenia.

  Skryté prekvapenie v limonádovom tégliku

  Táto edícia Barbie Pop Reveal bábik prichádza v limonádových téglikoch s viečkom, v ktorých sú skryté rôzne prekvapenia. Každý téglik obsahuje bábiku a kocky ľadu, ktoré pri prasknutí odhalia ďalšie prekvapenie. Bábiky sú predávané zvlášť, v závislosti od dostupnosti.

  • Mattel
  • 3+
  • 194735151158

  Produkty v rovnakej kategórii: 12