591511
L.O.L. SURPRISE
Bábiky
Na sklade1 ks
  • Výpredaj!
  • -8,50 €

L.O.L. Surprise! OMG Veľká ségra – Wildflower 591511

Zľava 8,50 €
26,49 € S DPH
34,99 €
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 23.07.2024.
0 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

L.O.L. Surprise! OMG Veľká ségra – Wildflower 591511

L.O.L. Surprise! OMG Veľká ségra – Wildflower 591511

Módna bábika L.O.L. OMG Wildflower. Sada L.O.L. Surprise so stylingovými doplnkami. Ideálny darček pre dievča. L.O.L. SURPRISE Módne bábiky OMG Core z ôsmej série sú najlepšie kamarátky všetkých čias! Každá z nich má svoj jedinečný štýl, prostredníctvom ktorého sa vyjadruje.

Získaj 4 nové OMG Veľké segre s úžasnými vlasmi a osobitým štýlom. Každá dvojica bábik je úplným opakom jedna k druhej a napriek tomu sú najlepšími kamarátkami. Sú to veľké ségre obľúbených L.O.L. bábik a ich rozbaľovanie prináša jedinečný zážitok. Bábiky majú pohyblivé kĺby a v balení nájdeš množstvo funkčných doplnkov. 

L.O.L. OMG Wildflower Doll - Zabudnite na svoje plány, zastavte sa a ovoňajte sedmokrásky! Romantic Wildflower nikdy neprestane vyjadrovať svoju lásku k motýľom, kvetom a ružovej farbe. Každopádne, pozrite sa na jej outfit! Zvončeky a živôtik sú zdobené čipkou, stuhami a kvetinovými vzormi. oh! Ikonické bábiky

L.O.L. Surprise so stylingovými vlasmi a skvelými doplnkami sú dokonalou hračkou pre dievčatá vo veku od štyroch rokov. Kolekcia Core oslavuje rozmanitosť, podporuje autentickosť a podporuje kreativitu.

Obsah súpravy: 1 x bábika LOL OMG, 1x pár náušníc ,4x oblečenie, 1x pár topánok, 1 x kabelka, 3x príslušenstvo, 1x kefa na česanie ,1x zásobník, 1x stojan na bábiky. 

Vlastnosti produktu: bábika má niekoľko kĺbových bodov.  Nazbierajte 4 bábiky: Victory, Pose, Wildflower a Jams séria 8

Veľkosť OMG bábiky: cca 25 cm.

  • MGA Entertainment
  • 3+
  • 035051591511

Produkty v rovnakej kategórii: 12