6069059
PAW Patrol
Na sklade
  • Nové

Spin Master 6069059 Paw Patrol Labková patrola Základné vozidlá Chase

Deti si môžu postupne vytvoriť kompletnú zbierku záchranárskych autíčok so všetkými obľúbenými postavami, ako sú Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye a Ryder.

15,99 € S DPH
Tento product je momentálne nedostupný Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

4 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Spin Master 6069059 Paw Patrol Labková patrola Základné vozidlá Chase

Hrdinské dobrodružstvá s Chaseom z Labkovej patroly

Pridajte do detskej hračkovej zbierky základné vozidlo Chase z populárnej série Labková patrola od výrobcu Spin Master. Toto autíčko, výrazne modrej farby, symbolizuje odvážnu políciu, ktorú zastupuje sympatický záchranár Chase. S jeho pomocou môžu deti zažívať nespočetné dobrodružstvá a zachraňovať obyvateľov Adventure Bay pri rôznych núdzových situáciách.

Interaktívna zábava a ekologická výroba

Chaseovo vozidlo je vybavené otáčavými kolesami pre ľahkú manipuláciu a odnímateľnou figúrkou, ktorá umožňuje ešte viac zábavy. Táto hračka je nielen zábavná, ale aj ekologická. Je vyrobená z minimálne 80 % recyklovaného plastu, čo z nej robí skvelú voľbu pre rodičov hľadajúcich udržateľné hračky pre svoje deti.

Rozšírte zbierku Labkovej patroly

Chase nie je jediný záchranár v Labkovej patrole. Deti si môžu postupne vytvoriť kompletnú zbierku záchranárskych autíčok so všetkými obľúbenými postavami, ako sú Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye a Ryder. Každé vozidlo a jeho záchranár prinášajú jedinečné dobrodružstvá, čo zaručuje hodiny a hodiny zábavy.

  • Spin Master
  • 3+
  • 778988507551

Produkty v rovnakej kategórii: 12