6069058
PAW Patrol
Na sklade
  • Nové

Spin Master 6069058 Paw Patrol - Labková patrola Základné vozidlo Marshall

Užite si nekonečné Tlapkózne dobrodružstvo so svojim obľúbeným šteňacím hrdinom v ich charakteristickom vozidle!

15,99 € S DPH
Tento product je momentálne nedostupný Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

0 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Spin Master 6069058 Paw Patrol - Labková patrola Základné vozidlo Marshall

Tlapková patrola vyráža do akcie vo svojich záchranných vozidlách! Pridajte sa k Marshallovi na akčných misiách s jeho hasičským vozidlom! Keď dôjde k problémom, umiestnite Marshalla (vrátane figúrky) na sedadlo vodiča a vyrazte na pomoc so skutočnými funkčnými kolesami a pohyblivým rebríkom! S autentickými detailmi a realistickými prvkami, milované hasičské šteňa Tlapkové patroly a jeho vozidlo prináša úžasnú Tlapkovú patrolu k životu. Marshall a jeho vozidlo sú ekologicky vyrobené a sú minimálne z 80% z recyklovaného plastu! Spojte sa s ostatnými figúrkami Tlapkové patroly a ich záchrannými vozidlami (všetky vozidlá sa predávajú zvlášť) a pomôžte zachrániť deň v Adventure Bay!

Pre ešte zábavnejšie a napínavejšie misie inšpirované seriálom Tlapkové patrola pozbierajte všetky hračky Tlapkové patroly vo filme, ako napríklad úžasné veliteľstvo lietadlovej lode a všetky špeciálne edície hračiek, figúrok, hracích sád Tlapkové patroly pre dievčatá a chlapcov: Mocné Tlapky, Vodné tlaky (každé sa predáva zvlášť)

Užite si nekonečné Tlapkózne dobrodružstvo so svojim obľúbeným šteňacím hrdinom v ich charakteristickom vozidle! Umiestnite Marshalla k volantu (postavička je súčasťou sady) a rozbehnite sa poháňaní skutočnými kolesami. Veľa verných detailov. Figúrka má charakteristickú uniformu.

Obsahuje 1 figúrku a 1 vozidlo.
Vhodné od 3 rokov.

Produkty v rovnakej kategórii: 12