Novinka
Poznáte z TV

Mattel HLL22 Barbie Moja prvá bábika - čiernovláska s líškou


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 27. februára
27.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: HLL18-HLL22
EAN: 194735114511
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Vitajte v krásnom svete My First Barbie, kde je doma priateľstvo a predstavivosť, deti predškolského veku sa môžu učiť, hrať a rozvíjať sa s bábikami a súpravami My First Barbie. Na základe zodpovedajúcej figúrky zo série YouTube „My First Barbie“ je Renee kĺbová 34 cm bábika s mäkkým trupom a kĺbmi, vďaka čomu sa ľahko hrá, prenáša a oblieka sa. Jej nádherné modré šaty majú vreckovú potlač, ružové volánikové ramienka a kvetinový lem. Nosí slnečné okuliare v tvare kvetu a roztomilé tenisky, takže vyzerá skvele v každej situácii.

Vďaka jednoduchým zapínaniam je obliekanie hračkou aj pre malé ručičky, takže skvelým a jednoduchým módnym momentom už nič nestojí v ceste. Renee má rovné čierne vlasy. Deti môžu použiť pribalenú veľkú kefu na česanie a úpravu vlasov, čo môže pomôcť podporiť zručnosť a dozvedieť sa o starostlivosti o telo.

Prichádza s tlačenou plyšovou líškou, s ktorou môže zažívať dobrodružstvá a starať sa o ňu. K dispozícii je dokonca aj náramok, ktorý sa dá bábike umiestniť na ruky, aby mohla nosiť svojho jemného a nadýchaného zvieracieho kamaráta.

Ideálna pre deti predškolského veku, My First Barbie je debutová kolekcia, ktorá povzbudzuje mladé mysle k objavovaniu príbehov o priateľstve a módnych hier. Môžete zbierať všetky bábiky a vytvárať tak sladké momenty najlepších priateľov


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá

Poznámka: HTML nie je preložené!