583035
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -19,00 €

Shadow High 583035 Color Shine bábika Zooey Electra

Zľava 19,00 €
17,99 € S DPH
36,99 €
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 23.07.2024.
4 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Shadow High 583035 Color Shine bábika Zooey Electra

Shadow High 583035  Color Shine bábika  Zooey Electra

Tajomné bábiky Shadow High prichádzajú na scénu s ďalšou sériou. Poznáš zase nových študentov zo školy Shadow High a opäť uvidíš ich úžasný umelecký štýl nielen v obliekaní. V nových farbách nájdeš 6 postavičiek (5 dievčat a 1 chlapca). Každá postavička má jedinečný štýl, dva outfity a mnoho módnych doplnkov. Bábiky majú dlhé česateľné vlásky a pohyblivé kĺby.

Zooey Electra je krásna módna bábika v tyrkysových odtieňoch. Zooey má tyrkysovú pokožku, vlasy a make-up. Oblečená je do krátkej sukne, trička s potlačou a bielej bundy so záplatami. Na nohách má lesklé topánky na podpätku so šnúrkami. Sada obsahuje aj doplnky pre hodiny zábavy. Bábika má pohyblivé ruky, nohy a hlavu. Tip: Bábiky majú odnímateľné ruky v zápästí pre ľahšie obliekanie. Vlasy bábiky možno umývať a meniť jej účes. Na vlasy môžete použiť kondicionér, aby boli ešte hladšie. Keď bábiku prvýkrát rozbalíte, dôkladne jej umyte vlasy, aby ste odstránili stylingový gél, a nechajte jej vlasy úplne vyschnúť.

Súčasťou balenia: bábika, stojan, tričko, sukňa, ponožky, topánky, bunda, notebook, hrebeň, náušnice, termoska, telefón, puzdro, dva vešiaky. Bábika Zooey Electra, doplnky hračka pre deti od 6 rokov, bábika je vysoká približne 27 cm. Bábika má pohyblivé ruky, nohy a hlavu, hračka je vyrobená z plastu a látky.

Bábiku vytvorila spoločnosť MGA, ktorá je známa svojimi kvalitnými výrobkami. Bábika pochádza z radu jedinečných bábik Shadow High, ktorá je konkurenčnou školou pre Rainbow High.

  • MGA Entertainment
  • 6+
  • 035051583035

Produkty v rovnakej kategórii: 12