HNW40-HNW41
Barbie
Bábiky
Na sklade1 ks
  • Nové

Mattel HNW41 Bábika Barbie Pop Reveal Šťavnaté ovocie Jahodová limonáda

Bábika Barbie® Pop Reveal™ poteší deti tematikou šťavnatého ovocia a novým zážitkom pri rozbaľovaní, kedy pomocou slizu odhalí prekvapenie, medzi ktoré patrí bábika Barbie® s vôňou ovocia a kocky ľadu, ktoré pri prasknutí odhalia ďalšie prekvapenie.

32,99 € S DPH
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 24.07.2024.
4 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Mattel HNW41 Bábika Barbie Pop Reveal Šťavnaté ovocie Jahodová limonáda

Prekvapivá zábava s bábikou Barbie

Zažite hodiny radosti a vzrušenia s bábikou Barbie Pop Reveal Šťavnaté ovocie Jahodová limonáda. Táto jedinečná bábika od značky Mattel je navrhnutá tak, aby priniesla nekonečnú zábavu a prekvapenie pre vašu malú princeznú. S jej zvláštnou schopnosťou odhaľovania a zmeny farieb sa zábava nikdy neskončí!
Vôňa ovocia pre jedinečný zážitok

Táto bábika Barbie je viac ako len obyčajná hračka. S jej jedinečnou vôňou jahodovej limonády poteší všetky zmysly vašej princeznej. Je to skutočný zážitok, ktorý rozprúdi prekrásnu fantáziu a vytvára nezabudnuteľné spomienky.

Ideálny darček pre vašu malú princeznú

Bábiky Barbie ® Pop Reveal™ je nezabudnuteľná zábava s ôsmimi zmyslovými prekvapeniami. Ako vyzerá tvoja bábika? Rozbaľte nádobu v tvare pohára a zistite, ktorú "príchuť" zo série Fruit Juice máte radi: jahodovú limonádu, ovocnú zmes, melón alebo hrozno. Otvorte veko a vyberte vrecúška s prekvapením, potom prepichnite vrchnú časť a obdivujte, ako sa farebný sliz vyleje na „kocky ľadu“, v ktorých je ukryté príslušenstvo. Vyberte sliz a stlačte ho toľko, koľko chcete pre zmyslovú hru. Potom otvorte „kocky ľadu“, aby ste odhalili kolieskové korčule a jemný „mini drink“. "Kocky ľadu" možno použiť znova a znova na nekonečnú zábavu pri objavovaní. Rozbaľte zvyšné prekvapenia: bábiku s ovocnou vôňou, mäkké, voňavé zvieratko, oblečenie a doplnky. Každá bábika Barbie® Pop Reveal™ môže pózovať v rôznych pózach a môžete objaviť farebné zmeny na jej vlasoch a tvári. Deti ich budú chcieť zbierať všetky! Predáva sa samostatne, v závislosti od dostupnosti. Bábika sama o sebe nestojí. Farby a ozdobné prvky sa môžu líšiť.

  • Mattel
  • 3+
  • 194735151189

Produkty v rovnakej kategórii: 12