120193
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -13,50 €
  • Nové

Rainbow High Fashion bábika so zvieratkom - Jade Hunter

Zľava 13,50 €
26,49 € S DPH
39,99 €
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 22.05.2024.
3 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Rainbow High Fashion bábika so zvieratkom - Jade Hunter

Rainbow High Fashion bábika so zvieratkom - Jade Hunter

Rovnako jasne ako dúha septembra aj nové Rainbow High bábiky, ktorých pleť sa magicky trbliece. Každá bábika má maznáčika vo svojej ikonickej farbe. V balení nájdeš vopred vyrobený sliz, ku ktorému môžeš pridať trblietky a trblietavým slizom naplniť maznáčika, kabelku alebo topánky. Možno použiť opakovane. Mamičky ocenia ľahké upratovanie slizu.

Obsah balenia:

  • 1 zo 6 plne kĺbových bábik
  • 1 maznáčik a sliz vo farbe bábiky
  • Stojanček, hrebeň a ďalšie doplnky
Inšpirujte deti, aby boli kreatívne: Objavte svoje obľúbené bábiky Rainbow High a hrajte sa s nimi novým magickým spôsobom. Každá bábika sa dodáva so špeciálnym domácim miláčikom, prispôsobiteľnými módami a trblietavou súpravou slizu.
Trblietavý sliz: Jade Hunter sa dodáva so všetkým, čo potrebujete na výrobu trblietavého slizu, vrátane slizových práškov a postrekov a sklenenej trepačky na výrobu a skladovanie slizu. Jednoducho nasypte bezfarebný sliz a trblietky do pohára, pridajte trochu vody a pretrepte, aby sa objavil lesklý zelený sliz. *Ak chcete vyrobiť ten najlepší sliz, určite postupujte podľa pokynov, ktoré sú priložené k bábike.
Čarovné zvieratko: Jade po prvýkrát prichádza s rozkošným čarovným domácim miláčikom, opičkou. Ak chcete zmeniť farbu čarovnej opice, môžete naplniť hlavu domáceho maznáčika svojim DIY slizom.
Prispôsobiteľné módne doplnky: Jade Hunter prichádza s rozkošnými topánkami a taškou, ktorú si môžete prispôsobiť a zmeniť farbu pridaním slizu.
LESKLÉ V ZELENÉ: Jade je oblečená vo svojej charakteristickej ZELENEJ od hlavy po päty s množstvom trblietok. Vo svojej móde má krásne a detailne prepracované črty, krásne dlhé zelené vlasy čiastočne stiahnuté dozadu, dlhé mihalnice a sklenené oči. A jej tvár žiari magickými iskrami.
Flexibilná a polohovateľnosť: Pretože je plne kĺbová, ľahko sa prispôsobuje a je zábavné sa s ňou hrať. Jej hlava, zápästia, ruky a nohy sa ohýbajú pre toľko zábavných póz, vrátane rozchodov! Alebo ju môžete vystaviť na priloženom stojane .

Obsah balenia: 11-palcová módna bábika s kompletným oblečením pre bábiku a čarovnými trblietkami na tvári, prispôsobiteľné topánky pre bábiku, prispôsobiteľná kabelka, prispôsobiteľné čarovné zvieratko s rohom, súprava na výrobu slizu: 1 balenie slizu + 1 balenie prášku s trblietkami + 1 sklenená trepačka na výrobu a skladovanie slizu.

  • 4+
  • Áno
  • MGA Entertainment
  • 035051120193

Produkty v rovnakej kategórii: 12