HRK06-HTH44
Barbie
Bábiky
Na sklade2 ks
  • Nové

Mattel HRK06 Bábika Barbie Color Reveal Divoké vzory

Táto bábika Barbie Color Reveal Divoké vzory potešia deti skvelým nápaditým motívom a prekvapením pri rozbaľovaní, ktoré zahŕňa bábiku Barbie®, štýlové módne doplnky a hru so zmenou farieb.

22,99 € S DPH
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 24.07.2024.
0 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Mattel HRK06 Bábika Barbie Color Reveal Divoké vzory

Očarujúca Barbie Color Reveal Divoké vzory pre nekonečné hodiny zábavy

Zažite neprekročiteľnú radosť a vzrušenie s Barbie Color Reveal Divoké vzory z dielne Mattel. Táto fascinujúca bábika Barbie je nielen skvelou hračkou, ale predstavuje aj kreatívnu zábavu, ktorá sľubuje prekvapenia pri každom rozbaľovaní. S jedinečnými módnymi doplnkami a interaktívnou hrou so zmenou farieb je táto bábika Barbie skutočným zážitkom pre každé dieťa.

Inovatívna hračka s prekvapením pri rozbaľovaní

Barbie Color Reveal Divoké vzory je viac než len bábika. Je to kreatívna hračka, ktorá zahrňuje vzrušujúce prekvapenie pri rozbaľovaní. S každým kúskom, ktorý odhalíte, objavíte nové a jedinečné doplnky pre vašu bábiku Barbie. Či už ide o štýlové oblečenie, nápadité doplnky alebo o zmenu farieb - vaše deti budú nadšené z každého nového objavu.

Autentické Barbie dobrodružstvo s divokými vzormi

Barbie Color Reveal Divoké vzory prináša nový rozmer do hry s bábikami. Vaše deti budú očarené divokými vzormi a štýlovými módnymi doplnkami, ktoré umožnia nekonečné možnosti kombinácií a zábavy. Vytvorte nádherné príbehy plné fantázie a kreativity s touto jedinečnou bábikou od Mattel.

  • Mattel
  • 3+
  • 194735178759

Produkty v rovnakej kategórii: 12