HJX04
Barbie
Bábiky
Vypredaný
  • Momentálne nedostupné

Mattel HJX04 Barbie Vianočná bábika blondínka 2023

69,99 € S DPH
Tento product je momentálne nedostupný Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Predpokladaný dátum doručenia: 23.05.2024

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

1 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Mattel HJX04 Barbie Vianočná bábika blondínka 2023

Mattel HJX04 Barbie Vianočná bábika blondínka 2023

Oslávte slávnostné vianočné obdobie roka s Barbie®! Táto krásna sviatočná bábika Barbie® má platinové blond vlasy a má na sebe nádherné zlaté šaty. V špeciálne navrhnutom balení je Vianočná bábika Barbie™ zberateľským kúskom a je vhodná aj ako darček.

Bábika Holiday Barbie® 2023 stelesňuje ducha sezóny v nádhernej zlatej róbe, ktorá sa trblieta s hviezdnymi detailmi. Zlatá farba mala počas sviatkov vždy význam ako symbol tepla a svetla, vďaka čomu je dokonalou farbou pre toto 35. výročie ikonickej Holiday Barbie®.V balení, ktoré je ideálne na vystavenie, je táto zberateľská bábika skvelým darčekom pre deti od 6 rokov. Obsahuje stojan na bábiku a certifikát pravosti. Bábika nemôže stáť sama. Farby a dekorácie sa môžu líšiť. 

Oslávte najslávnostnejšie obdobie roka s Barbie®! Pri príležitosti 35. výročia Holiday Barbie®.  Jej saténové šaty šampanskej farbe majú prekrytie tylovou sukňou, ktorá sa trblieta so zlatými hviezdami. Plisovaná priesvitná pelerína sa pri krku zaväzuje saténovou stuhou zo slonoviny, zatiaľ čo zlaté výrazné náušnice a tvarovaná zlatá manžeta na zápästí dodávajú sezónne iskru. Jej vzhľad dopĺňajú platinové blond vlasy upravené do očarujúcich vĺn, karmínové pery a karmínové nechty. Nech táto bábika Holiday Barbie® prináša veselé priania a radosť do domácností všade! Krásne balenie ju robí ideálnou na darovanie a vystavenie.

  • 6+
  • Mattel
  • 194735096923

Produkty v rovnakej kategórii: 12