5730SF
Zvieratká a rodinky
Na sklade2 ks
  • -20%
  • Nové

Sylvanian Families 5730 Veľká rodina Chocolate labradorov

Zľava 20%
32,64 € S DPH
40,80 €
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 20.05.2024.
4 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Sylvanian Families 5730 Veľká rodina Chocolate labradorov

Sylvanian Families 5730 Veľká rodina Chocolate labradorov

Sada obsahuje 7 figúrok rodiny Čokoládových labradorov. Figúrky sú potiahnuté hodvábnym semišom a majú pohyblivé hlavičky, ručičky a nožičky.

Otec Charles Hunter-Smyth je tvrdo pracujúci farmár, ktorý každé ráno vstáva o šiestej ráno a pracuje na poli. Pestuje všetko: kapustua, kukuricu, slnečnice, jačmeň, ovos, Charles pracuje bez ohľadu na počasie. Vždy má nejakú úlohu! Oranie poľa, seno, plienenie, zber plodín.

Mama Camilla Hunter-Smyth je perfektná manželka. Okrem výroby džemov a konfitúr pripravuje tie najúžasnejšie pochúťky zo zeleniny z vlastného poľa. Každé piatkové ráno predáva zeleninu na farmárskom trhu. Je úžasné, že si nájde čas postarať o dom a päť detí!

Syn Hector Hunter-Smyth rád vstáva svojim otcom o šiestej, aby si spolu mohli dať raňajky. Otec robí najlepšiu kašu, do ktorej pridáva lyžicu divokého medu. Lahodné! Potom obaja pracujú na poli, kým mladý Hector nemusí ísť do školy!

Dcéra Isabella Hunter-Smythová nemiluje nič viac, než pozvať na noc toľko svojich priateľov, koľko jej jej matka dovolí. Všetci dorazia po škole so svojimi nočnými taškami a po prepadnutí chladničky a neporiadku v kuchyni sa všetci ponáhľajú na gazdovský dvor, kde si zahrajú veľkú hru na „schovávačku“ medzi stodolami a vonkajšími budovami, kým nenastane čas. na večeru. Neskôr, s množstvom sladkostí, pochúťok a príbehu, sa dievčatá rozprávajú a chichotajú dlho po zvyčajnom čase spánku.

Odporúčané pre vek 3+

  • 4+
  • Áno
  • Epoch
  • 5054131057308

Produkty v rovnakej kategórii: 12