Novinka
Akcia
Doprava zdarma

Sylvanian Families 5302 Mestský dom poschodový so svetlami


Dostupnosť:
Už len 2 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 17. augusta
Tento produkt vám doručíme ZADARMO.
71.96€
79.95€
Výrobca:
Kód tovaru: 5302SF
EAN: 5054131053027
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Sylvanian Families 5302 Mestský dom poschodový so svetlami.

Keď sa vonku večer zotmie, v tomto veľkom priestrannom dome všetko ožije! Svetielka prežiaria obe poschodia! Na prízemí sa práve večeria, hore sa deti pripravujú do postieľky a to najmenšie už pokojne spinká. Maminka si chvíľku odpočinie pri čítaní v kuchárskej knižke a pritom čaká na telefón od babičky, ktorá príde zajtra na návštevu. Kvetinky na balkóne sa musia zaliať, koláč v rúre je už hotový a otecko si nakoniec vychutnáva večernú kávu spoločne s mamičkou.
Popis: V hornom poschodí možno jednu stenu medzi dvoma izbami variabilne posúvať a upravovať tak veľkosť izbičky. Otváracie dvojkrídlové dvere v hornej časti umožnia pohodlný vstup na terasu. Zábradlie, schodisko a krídla domu možno upravovať podľa potreby a fantázie detí. V komíne (z vonkajšieho pohľadu na dom), v dolnej časti, sa vkladajú 2AA batérie a spínače na svetlá sú umiestnené na stenách izieb, kde sú svetlá.

Dom obsahuje: Zábradlie, Svetlá, Koberec / trávnik.
Dom neobsahuje: Figúrky, Doplnky na ilustratívnych fotografiách, Batérie nie sú súčasťou balenia.


Určené pre: dievčatá
Materiál: plast
Veková kategória: 4+

Poznámka: HTML nie je preložené!