6066779
Stolové hry
Na sklade1 ks
  • Nové

Spin master 6066779 Set spoločenských hier 3v1 Gabby´s Dollhouse

Set troch rôznych spoločenských hier pre dievčatká obľubujúce Gabby´s Dollhouse

14,99 € S DPH
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už zajtra.
2 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Spin master 6066779 Set spoločenských hier 3v1 Gabby´s Dollhouse

Interaktívny zábavný balíček Gabby´s Dollhouse

Zapojte svoje deti do fascinujúceho sveta Gabby´s Dollhouse so súpravou spoločenských hier 3v1 od renomovanej značky Spin Master. Ideálne pre dievčatá vo veku od 4 do 10 rokov, tento balíček ponúka tri rôzne hry, ktoré zaručia hodiny zábavy a smiechu. Balíček obsahuje vysúvaciu spoločenskú hru "Človeče nehnevaj sa s farebnými figúrkami, balíček domino a balíček kariet, s ktorými deti môžu hrať podľa pravidiel francúzskych kariet.

Rozvíjajúce hry pre najmenších

Každá hra v Gabby´s Dollhouse súprave je navrhnutá tak, aby rozvíjala rôzne zručnosti vašich detí. Spoločenská hra "Človeče nehnevaj sa" pomáha deťom rozvíjať strategické myslenie a schopnosť plánovať kroky vopred, zatiaľ čo domino a karty podporujú logické myslenie a rozvíjajú pamäť. Týmto spôsobom súprava hier nielen zabaví, ale aj rozvíja rozličné zručnosti a schopnosti vašich detí.

Vytvorené pre malých fanúšikov Gabby´s Dollhouse

Tieto hry sú navrhnuté tak, aby zaujali malých fanúšikov Gabby´s Dollhouse. Každá hra v balíčku obsahuje ilustrácie a postavy z obľúbenej televíznej show, čo z nich robí dokonalý darček pre všetkých malých milovníkov Gabby a jej zábavného domčeka.

  • Spin Master
  • 3+
  • 778988460832

Produkty v rovnakej kategórii: 12