WED100801
Modell és Hobby
Vypredaný
  • Momentálne nedostupné

Wednesday Addams Ruka "Vec" - Green sceen

35,99 € S DPH
Tento product je momentálne nedostupný Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Predpokladaný dátum doručenia: 11.07.2024

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

1 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Wednesday Addams Ruka "Vec" - Green sceen

Náš produkt Wednesday Addams Ruka Vec je fantastickým prírastkom do vašej zbierky. Tento kus je vyrobený s veľkou starostlivosťou a odbornosťou, aby sa čo najviac podobal svojmu originálu z kultového seriálu Addamsova rodina.Ruka je vyrobená z vysoko kvalitného a odolného latexu, ktorý zaručuje jej dlhú životnosť a realistický vzhľad. Jazvy na ruky dodávajú tomuto predmetu extra zmysel pre detail a zvýšenú autenticitu. Tento produkt je skutočnou radosťou pre fanúšikov Addamsovej rodiny alebo zberateľov filmového a televízneho merchandisingu.Nielenže je táto ruka dokonalým doplnkom pre vašu zbierku, ale taktiež je ideálnym predmetom pre Halloween alebo iné tematické večierky. Nechajte svojich priateľov ohromené tým, ako skvele vyzerá a ako precízne je vykonaná.

Nový kreatívny set z populárnej série Wednesday je skutočnou lahôdkou pre fanúšikov. Balenie obsahuje autentickú ruku postavy "Vec", ktorá je tak detailne spracovaná, že postava je okamžite rozpoznateľná. K tomu pridáva charakteristickú zelenú rukavicu, špeciálny držiak na telefón, ktorý bol inšpirovaný "VEC-ou!, takže je nielen praktický, ale aj mimoriadne štýlový. Navyše, k produktu je priložená aj stiahnuteľná aplikácia, ktorá skrýva množstvo kreatívnych možností pre deti aj dospelých.

Úloha je jednoduchá: stiahnite si aplikáciu, oblečte si zelenú rukavicu z balenia, umiestnite telefón do držiaka v balení a môžete umiestniť "Vec" do centra pozornosti! Kreatívny set série Wednesday je perfektný darček pre každého fanúšika, bez ohľadu na to, či sa práve zoznamujú s postavami, alebo už dlho zbierajú kúsky série.

Charakteristiky:
- Séria Wednesday
- 1 ks ruka postavy "Vec"
- 1 ks zelená rukavica
- 1 ks držiak na telefón
- Stiahnuteľná aplikácia
- Kreatívny set

  • Modell és Hobby
  • 6+
  • Wednesday
  • 5055394027176

Produkty v rovnakej kategórii: 12