6068772
PAW Patrol
Na sklade1 ks
  • Nové

Spin Master 6068772 Paw Patrol Labková patrola Základné vozidlá Everest

16,49 € S DPH
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 27.05.2024.
4 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Spin Master 6068772 Paw Patrol Labková patrola Základné vozidlá Everest

Spin Master 6068772 Paw Patrol Labková patrola Základné vozidlá Everest

Everest je sučka plemena husky, ktorá v prípade potreby pomáha tímu Tlapková patrola pri náročnejších a náročnejších záchranných misiách. Akonáhle uvidí volanie od Rydera, okamžite beží koľko síl v labkách, aby pomohol svojim priateľom.Vozidlo Everest je snežný pluh vybavený pásmi, ktoré umožňujú prejazd po najhrboľatejších cestách pokrytých nielen snehom, ale aj ľadom alebo blatom. Karoséria pluhu je bielej farby a má modro – oranžové prídavné prvky a tyrkysový drapák namontovaný na prednej strane. Vo vnútri vozidla je miesto pre jednu figúrku, ktorá je súčasťou balenia, ktorá plne vystihuje vzhľad seriálového psíka. Everest má bielo – sivú kožušinu a tyrkysovú vestu, čiapku a plecniak na chrbte. Figúrka je vysoká 7 cm.

Sada umožní deťom fantastickú zábavu plnú dobrodružstiev tímu statočných psíkov. Začnite hrať svoje obľúbené scénky a obohaťte svoju zbierku rozprávkových postáv o odvážny a užitočný Everest.Snehový pluh meria 17 cm na dĺžku;

sada značky Spin Master je určená pre deti od 3. Rok života.

Vozidlo Everest z rozprávky Labková patrola - ďalšie informácie: Výrobca: Spin Master, Séria: Labková patrola - Paw Patrol,  Odporúčaný vek: + 3 roky. Rozmery balenia: 21 cm x 19,5 cm x 9,5 cm.

  • 3+
  • Áno
  • Labkova patrola
  • Spin Master
  • 778988673331

Produkty v rovnakej kategórii: 12