6069070
PAW Patrol
Na sklade1 ks
  • Nové

Spin Master 6069070 Paw Patrol Labková patrola Základné vozidlá Rex

Vozidlo s figurkou Rex je súčasťou väčšej zbierky, do ktorej patria aj ďalší záchranári ako Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma, Skye a chlapec Ryder.

15,99 € S DPH
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už zajtra.
2 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Spin Master 6069070 Paw Patrol Labková patrola Základné vozidlá Rex

Hračka pre malých hrdinov - vozidlo s figurkou Rex z obľúbenej Labkovej patroly

Vynikajúca zábavka pre všetky deti, ktoré milujú dobrodružstvá a hrdinské príbehy, čaká. Predstavujeme vozidlo s figurkou Rex z obľúbenej Labkovej patroly. Táto skvelá hračka je dokonalým spoločníkom pre deti, ktoré sú fanúšikmi oblúbenej animovanej série PAW Patrol. Figúrka psíka Rexa je oblečená do záchranárskej uniformy, pripravená na akciu a záchranné misie. Vyraziť môže v autíčku, ktoré je navrhnuté v typických farbách pre tohto záchranára.

Vytvorte si vlastnú zbierku Labkovej patroly

Vozidlo s figurkou Rex je súčasťou väčšej zbierky, do ktorej patria aj ďalší záchranári ako Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma, Skye a chlapec Ryder. Deti si tak môžu vytvoriť vlastnú zbierku a znovu prežiť príbehy o záchrane v Adventure Bay. Táto hračka podporuje kreativitu a rozvíja detskú fantáziu, preto je ideálnym darčekom pre každého malého dobrodruha.

Kvalitná a ekologická výroba

Táto hračka značky Spin Master je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je recyklovaný minimálne z 80 %. Vozidlo je pevné a odolné, s otáčavými kolesami pre ešte lepší zážitok z hry. Figúrka Rexa je odnímateľná, čo znamená, že deti môžu hrať aj s ňou samostatne. Vozidlo má rozmery 21 x 9,5 x 19 cm, takže je ideálne pre malé detské ruky.

  • Spin Master
  • 3+
  • 778988507902

Produkty v rovnakej kategórii: 12