6069061
PAW Patrol
Vypredaný
  • Nové
  • Momentálne nedostupné

Spin Master 6069061 Paw Patrol Labková patrola Základné vozidlá Skye

Táto kvalitná hračka obsahuje figúrku Skye a jej ikonický vrtuľník, vyzdobený v typických farbách tejto hrdinskej záchranárky.

15,99 € S DPH
Tento product je momentálne nedostupný Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

0 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Spin Master 6069061 Paw Patrol Labková patrola Základné vozidlá Skye

Zábava na dosah s figúrkou Skye a jej helikoptérou

Zažite vzrušujúce dobrodružstvá s odvážnou Skye z populárnej detskej série Labková patrola. Táto kvalitná hračka obsahuje figúrku Skye a jej ikonický vrtuľník, vyzdobený v typických farbách tejto hrdinskej záchranárky. Skye je pripravená vzlietnuť do vzduchu a zasiahnuť do akcie vždy, keď je potrebné.

Rozširujte svoju sbírku Labkovej patroly

Doplnite svoju zbierku o ďalšie postavičky z Labkovej patroly - Marshalla, Rubblea, Chasea, Rockyho, Zumu a Rydera, ktoré sú dostupné v samostatných produktoch. Každá z týchto figúrok prichádza s vlastným vozidlom, čím sa zábava začína skutočne rozvíjať. Vytvorte si vlastné záchranné misie a nechajte svoju fantáziu letieť tak vysoko, ako Skye vo svojom vrtuľníku!

Bezpečná a zodpovedná voľba pre vaše deti

Táto hračka je nielen zábavná, ale aj bezpečná a zodpovedná voľba pre vaše deti. Figúrka Skye a jej vrtuľník sú vyrobené z 65% recyklovaného plastu, čím prispievate k ochrane životného prostredia. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov, s otáčavými kolesami a odnímateľnou figúrkou pre ešte viac zábavy. Rozmer auta je 18 x 15 x 10 cm, čo je ideálna veľkosť pre malé detské ručky.

  • Spin Master
  • 3+
  • 778988507537

Produkty v rovnakej kategórii: 12