360901SMO
Smoby
Rôzne doplnky
Na sklade
  • -3,00 €
  • Nové

Smoby 360901 Kärcher Vysokotlaková čistiaca pištoľ KHB6

Tento produkt je vernou replikou skutočnej Kärcher pištole KHB6, navrhnutý s precíznosťou, aby poskytol deťom realistický zážitok.

Zľava 3,00 €
12,49 € S DPH
15,49 €
Tento product je momentálne nedostupný Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

4 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Smoby 360901 Kärcher Vysokotlaková čistiaca pištoľ KHB6

Detský zážitok s vysokotlakovou čistiacou pištoľou Smoby Kärcher KHB6

Vstúpte do sveta zábavy a dobrodružstva s našou vysokotlakovou čistiacou pištoľou Smoby Kärcher KHB6! Tento produkt je vernou replikou skutočnej Kärcher pištole KHB6, navrhnutý s precíznosťou, aby poskytol deťom realistický zážitok. Pištoľ je vybavená prípojkou pre bežnú záhradnú hadicu, ktorá poskytuje funkciu vodného lúča, čím sa stane skvelým doplnkom k detskej zábave.

Kvalitné a bezpečné materiály pre bezstarostnú zábavu

Naša vysokotlaková čistiaca pištoľ Smoby Kärcher KHB6 je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči poškodeniu a zároveň bezpečné pre deti. Rozmery produktu (41,8 × 5,4 × 16 cm) sú ideálne pre malé ruky, čím sa zaisťuje pohodlné a bezpečné používanie.

Pridajte vzrušenie k záhradnej zábave s Smoby Kärcher KHB6

S našou vysokotlakovou čistiacou pištoľou Smoby Kärcher KHB6 sa záhradná zábava stane ešte zaujímavejšou! Táto pištoľ je dokonalým nástrojom pre malých dobrodruhov, ktorí sa chcú cítiť ako skutoční profesionáli pri práci. Prineste deťom radosť a vzrušenie z hry na čerstvom vzduchu s touto úžasnou pištoľou!

  • Simba Toys
  • 3+
  • 3032163609018

Produkty v rovnakej kategórii: 12