02145LENA
Lena
Na sklade1 ks
  • -5,00 €
  • Nové

LENA 02145 GIGA TRUCKS nakladač

Nakladač značky Lena z rady GIGA TRUCKS je skutočne robustný pracovný stroj vybavený veľkou sedacou plochou, ktorá poskytuje výnimočný komfort pri hraní. 

Zľava 5,00 €
22,99 € S DPH
27,99 €
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 26.06.2024.
0 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

LENA 02145 GIGA TRUCKS nakladač

Moderný dizajn a robustná konštrukcia

Nakladač značky Lena z rady GIGA TRUCKS je skutočne robustný pracovný stroj vybavený veľkou sedacou plochou, ktorá poskytuje výnimočný komfort pri hraní. Konštrukcia tohto výnimočného hračkárskeho stroja je vytvorená s oceľovými osami s pozinkovaným povrchom o hrúbke 6 mm, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Toto je hračka, ktorá je postavená na to, aby vydržala!

Detaily, ktoré oživujú hru

Detailný a moderný dizajn nakladača Lena GIGA TRUCKS zaručuje, že každá hra bude plná realistických zážitkov. Veľká lopata umožňuje efektívne nakladanie a vykladanie, čím deti zažijú autentické pocity z práce s týmto výnimočným strojom. Ergonomicky tvarované rukoväte sú navrhnuté tak, aby boli pohodlné aj pri dlhodobom používaní.

Jednoduché riadenie pre maximálny zážitok

Detská hra bude ešte zábavnejšia vďaka kĺbovému riadeniu, ktoré umožňuje jednoduché otáčanie nakladača. Táto funkcia zaručuje, že aj mladší hráči budú schopní ľahko manipulovať s týmto strojom a zároveň rozvíjať svoje motorické a koordinačné schopnosti.

  • Lena hracky
  • 3+
  • 4006942851539

Produkty v rovnakej kategórii: 12