Výpredaj
Akcia

MGA 582489 Na! Na! Na! Surprise Sweetest Gems Dolls- Ruby Frost (Garnet) narodeninová bábika


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 27. februára
12.59€
24.99€
Kód tovaru: 582489
EAN: 035051582489
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040
NÁDHERNÁ MÓDNA BÁBIKA DO VLASOV: Ruby Frost má dlhé nádherné ryšavé vlasy upravené do rovného účesu s ofinou. Pomocou priloženej kefy jej vlasy upravujte znova a znova!
JE TO VŠETKO V DETAILOCH: Ruby prichádza s potlačou tváre a detailov oblečenia. Je oblečená do granátových taftových šiat bez ramienok s volánovou sieťovinou okolo pása, veľkou 2-vrstvovou taftovou a sieťovanou mašľou s lisovaným drahokamom v strede, volánovými taftovými a sieťovými vrstvami na leme s drahokamami z granátových krištáľov a zlatými cvočkami. ozdobený v celom rozsahu. Jej topánky sú kovové zlaté korunové podpätky. MÄKKÁ A POLOHOVATEĽNÁ: Je mäkká na maznanie a polohovateľná na vystavovanie!
ČO JE SÚČASŤOU: 7,5" módna bábika, fuzzy čiapka, šaty, topánky a tvarovaná kefa. Čiapka nie je odnímateľná.
SKVELÝ DARČEK: Darujte niekomu, koho milujete alebo len preto. Táto milá bábika inšpirovaná kameňom vyčarí úsmev každému. Ideálne na mnoho príležitostí, ako je Valentín, narodeniny, Veľká noc alebo len tak. Na obale je dokonca aj visačka Komu:/Od:!
ZBIERAJTE ICH VŠETKY: Nazbierajte všetkých 6 bábik Sweetest Gems - Ruby Frost, Valentina Lovely, Marina Tealstone, April Sparkles, Every Moss a Juno Summers!

Obsah balenia:

• 1 mäkká bábika s pohyblivými kĺbmi as motívmi magických kameňov
• 1 outfit a 1 pár topánok
• visačka s informáciami o bábike, vrátane dátumu narodenia

Získaj všetkých 6 nových bábik! Veľkosť bábiky: cca 20 cm.


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá

Poznámka: HTML nie je preložené!