6058441
PAW Patrol
Malý plyš
Na sklade3 ks
  • Nové

Spin Master 6058441 Plyšový psík Paw Patrol - Labkova patrola Everest 15 cm

Tento 15 cm plyšový šikovný husky je stvorený pre hru v mrazivom počasí a je najlepším spoločníkom pre predškolské deti, ktoré sa púšťajú do zimných misií.

10,99 € S DPH
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 27.06.2024.
4 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Spin Master 6058441 Plyšový psík Paw Patrol - Labkova patrola Everest 15 cm

Husky dáma na zimné misie - Plyšový psík Paw Patrol Everest od Spin Master

Chyťte sa za srdečko, pretože tu je plyšový psík Paw Patrol Everest, ktorý je pripravený na zimné dobrodružstvá s vašimi deťmi. Tento 15 cm plyšový šikovný husky je stvorený pre hru v mrazivom počasí a je najlepším spoločníkom pre predškolské deti, ktoré sa púšťajú do zimných misií. Výrazné veľké plastové oči psíka Everest sú stále na stráži, takže deti môžu mať pocit, že ich chráni aj počas spánku.

Kvalita a detaily - Plyšový psík Everest od PAW Patrol

Plyšový psík PAW Patrol Everest je vyrobený z vysoko kvalitného plyšu, ktorý je mäkký na dotyk a príjemný na hranie. Táto plyšová hračka pochádza od renomovaného výrobcu GUND, ktorý je známy svojím špičkovým spracovaním a dôrazom na detail. S Everest sa deti môžu cítiť ako súčasť Labkovej patroly a pomáhať riešiť jedinečné misie.

Podpora a priateľstvo - Plyšový psík Everest z Labkovej patroly

Everest nie je len obyčajný plyšový psík. Táto husky dáma je známa tým, že svoje priateľov z Labkovej patroly podporuje nielen slovami, ale aj činmi. Je to ideálna plyšová hračka pre deti, ktoré sa radi učia o hodnotách priateľstva a podpory. Everest je pripravená byť najlepšou priateľkou vašich detí a učiť ich, ako byť statečnými a odvážnymi.

  • Spin Master
  • 12+
  • 778988483152

Produkty v rovnakej kategórii: 12