48309NICI
Nici
Malý plyš
Vypredaný
  • -5,50 €
  • Momentálne nedostupné

NICI plyš Sob Jonte 23cm, GREEN

Zľava 5,50 €
14,49 € S DPH
19,99 €
Tento product je momentálne nedostupný Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Predpokladaný dátum doručenia: 23.07.2024

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

4 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

NICI plyš Sob Jonte 23cm, GREEN

NICI plyš Sob Jonte 23cm, GREEN

Winter Friends - nová zimná kolekcia od NICI! Veľký deň v severskej dedinke Kuschelmö na úpätí pohoria Knuddel: blížia sa každoročné sánkarské preteky zimného športového klubu Ri Ra Rutsch a všetci s nadšením leštia podbehy svojich elegantných vozidiel. Kto vyhrá preteky tentoraz? Drzý zajačik Liska, tučniak Noshy alebo sob Jonte. Nad hlavami všetkých troch bzučí Andoli, vtáčik, ktorý chce zažiť preteky svojich najlepších priateľov zblízka.

Nová kolekcia Winter Friends je súčasťou NICI GREEN, sveta udržateľných výrobkov od spoločnosti NICI. Pri všetkých výrobkoch NICI GREEN sa používajú takmer výlučne recyklované materiály, predovšetkým z PET fliaš.

Sob priamo z obrázkovej knihy! Plyšový sob menom Jonte z kolekcie Winter Friends od spoločnosti NICI je nielen obľúbeným plyšovým kamarátom počas zimného a vianočného obdobia, ale vďaka svojej huňatej plyšovej srsti, mäkkým, impozantným parohom a mimoriadne roztomilému výrazu tváre poskytuje zábavu na hranie po celý rok. Jeho detailné spracovanie, harmonické sfarbenie a plyšový šál s kovovou celoplošnou potlačou robia z Jonteho dokonalý darček na maznanie a lásku.

- Odporúčaný vek: od 0 mesiacov
- Sob Jonte 23 cm prechádzka ZELENÝ
- Séria: Winterfriends
- Odporúčané ručné pranie
- Kvalita NICI: Plyšové hračky NICI rozžiaria oči bábätiek a detí už viac ako 30 rokov

  • 0+
  • 4012390483093

Produkty v rovnakej kategórii: 12