76920LEGO
LEGO stavebnice
Na sklade1 ks
  • -20%
  • Nové

LEGO 76920 SPEED CHAMPIONS Športiak Ford Mustang Dark Horse

Tento úžasný model auta je replikou slávneho športového vozidla Ford Mustang a je navrhnutý s ohromujúcimi detailmi, ktoré skutočne oživujú jeho ikonický vzhľad.

Zľava 20%
19,99 € S DPH
24,99 €
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 27.06.2024.
1 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

LEGO 76920 SPEED CHAMPIONS Športiak Ford Mustang Dark Horse

LEGO 76920 SPEED FORD MUSTANG

Hračkársky Športiak Ford Mustang Dark Horse (76920) zo série LEGO® Speed Champions je autentická verzia skutočného auta od ikonického amerického výrobcu áut z kociek LEGO. Deti od 9 rokov si užijú zbieranie, stavanie, vystavovanie a hru na akčné preteky s týmto modrým hračkárskym autom.

Dizajn hračkárskeho auta Ford Mustang má niekoľko autentických prvkov: zadné krídlo, výraznú mriežku chladiča, svetlomety, výfukové potrubie, logá Ford a prepracovaný interiér s radiacou pákou a palubnú doskou. Súčasťou zostaviteľného auta LEGO je aj odnímateľná strecha a minifigúrka vodiča v mikine Dark Horse, ktorú môžu deti posadiť za volant a pustiť sa do napínavej jazdy. Stavebnice zo série Speed Champions umožňujú deťom a vášnivým fanúšikom automobilov postaviť si repliky niektorých z najznámejších vozidiel na svete. Stavitelia si môžu vytvoriť vysokokvalitné modely z kociek LEGO s výraznými detailmi. Každé hračkárske auto možno postaviť aj pomocou aplikácie LEGO Builder, ktorá vás a vaše dieťa prevedie jednoduchým a intuitívnym staviteľským dobrodružstvom.

  • Lego
  • 9+
  • 344
  • 5702017583730

Produkty v rovnakej kategórii: 12