76434LEGO
LEGO stavebnice
Na sklade1 ks
  • -15%
  • Nové

LEGO 76434 Harry Potter Aragog v Zakázanom lese

stavebnica obsahuje aj malú zostaviteľnú scenériu zo Zakázaného lesa, 2 figúrky pavúkov a pavučinu

Zľava 15%
16,57 € S DPH
19,49 €
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 18.07.2024.
3 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

LEGO 76434 Harry Potter Aragog v Zakázanom lese

Dovoľte svojmu malému čarodejníkovi, čarodejnici alebo muklovi zažiť magické dobrodružstvá v LEGO® Harry Potter™ Zakázanom lese™ s týmto modelom pavúka Aragog. Stavebnica je čarovným darčekom pre chlapcov, dievčatá a každého fanúšika Harryho Pottera od 7 rokov a obsahuje doteraz najväčšiu a najrealistickejšiu figúrku Aragoga z kociek LEGO s polohovateľnými nohami, tesákmi a hmatadlami, ako aj mini figúrky Harryho Pottera a Rona Weasleyho, z ktorých každá jednu šťastnú a jednu vystrašenú tvár, ako aj prútiky a lampáš.

Stavebnica obsahuje aj malú zostaviteľnú scenériu zo Zakázaného lesa, 2 figúrky pavúkov a pavučinu, ktoré obohatia čarovnú hru. Doprajte deťom ešte zábavnejší zážitok zo stavania vďaka aplikácii LEGO® Builder, v ktorej si môžu svoj model približovať a otáčať v 3D zobrazení, sledovať svoj postup stavania a ukladať si stavebnice.

Táto zberateľská stavebnica je súčasťou rozsiahleho sortimentu stavebníc zo série LEGO Harry Potter (predávané samostatne), ktoré fanúšikom ponúkajú neobmedzené možnosti tvorby vlastných čarovných príbehov.

Produkty v rovnakej kategórii: 12