60426LEGO
Lego City
LEGO stavebnice
Vypredaný
  • -15%
  • Nové
  • Momentálne nedostupné

LEGO 60426 CITY Terénne vozidlo na prieskum džungle

stavebnica LEGO 60426 CITY obsahuje aj scenériu jaskyne v džungli, hračkársky dron, 3 mini figúrky prieskumníkov a figúrku tigra na rozprávanie príbehov a nápadité hry.

Zľava 15%
23,79 € S DPH
27,99 €
Tento product je momentálne nedostupný Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Predpokladaný dátum doručenia: 29.07.2024

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

2 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

LEGO 60426 CITY Terénne vozidlo na prieskum džungle

Podporte dobrodružného ducha vášho drobca stavebnicou LEGO® City Terénne vozidlo na prieskum džungle (60426) pre deti od 6 rokov. Toto parádne autíčko s mohutnými pneumatikami a pohyblivým ramenom fotoaparátu prenesie vášho malého prieskumníka do srdca džungle, kde zažije epické dobrodružstvá na tigrom safari. Stavebnica obsahuje aj scenériu jaskyne v džungli, hračkársky dron, 3 minifigúrky prieskumníkov a figúrku tigra na rozprávanie príbehov a nápadité hry.

Tento hračkársky model z džungle LEGO sa dodáva s podrobným tlačeným návodom a 3D návodom v aplikácii LEGO Builder – digitálnej príručke s intuitívnymi nástrojmi na otáčanie a približovanie, vďaka ktorým si môžu deti pri stavaní prezerať modely zo všetkých strán. Stavebnice LEGO City poslúžia ako fantastické darčeky k narodeninám či na Vianoce. Táto séria obsahuje parádne vozidlá, realistické modely a zábavné postavy, ktoré budú inšpiráciou pre nápadité hry bez obmedzení.

Deti môžu skombinovať túto stavebnicu LEGO City s ostatnými modelmi zo série (predávané samostatne) a rozšíriť si tak herné možnosti.

  • Lego
  • 6+
  • 314
  • 5702017586014

Produkty v rovnakej kategórii: 12