41479BEST
Bestway
Hračky do vody
Na sklade1 ks
  • Nové

Bestway 41479 Nafukovací tuleň, 1,57 x 1,14 m

Nafukovací tuleň značky Bestway je ideálnym doplnkom pre vodné radovánky v bazéne počas horúcich letných dní.

15,79 € S DPH
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 26.06.2024.
0 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Bestway 41479 Nafukovací tuleň, 1,57 x 1,14 m

Zábava v bazéne s Bestway tuleňom

Nafukovací tuleň značky Bestway je ideálnym doplnkom pre vodné radovánky v bazéne počas horúcich letných dní. Tento skvelý plavací kruh nie je len obyčajná leňoška, ale zároveň aj zaujímavá hračka, ktorá poteší každé dieťa. Vyrobila ho renomovaná značka Bestway, známa svojou kvalitou a dôrazom na bezpečnosť.

Bezpečnosť a kvalita sú na prvom mieste

Bestway tuleň je vyrobený z kvalitného PVC materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu. Uškatec má pevné rukoväte, ktoré zabezpečujú, že dieťa bude mať vždy pevný úchop a nebude sa báť, že by sa počas hry mohlo potopiť. Produkt je vhodný pre deti od 3 rokov a spĺňa najprísnejšie bezpečnostné normy na spracovanie a použité materiály.

Letná zábava s Bestway tuleňom

Bezpečný nafukovací tuleň Bestway je ideálnym riešením pre vodné radovánky v bazéne. S jeho veľkosťou 157 x 114 cm je dostatočne veľký, aby na ňom mohlo pohodlne plávať dieťa, ale zároveň dostatočne malý, aby sa dal ľahko prenášať a skladovať. Pripomeňte si radosti leta a doprajte svojim deťom nezabudnuteľné chvíle s týmto skvelým nafukovacím tuleňom Bestway.

  • Bestway
  • 3+
  • 6941607312223

Produkty v rovnakej kategórii: 12