9102NBEST
Bestway
Hračky do vody
Na sklade2 ks
  • -1,74 €
  • Nové

Bestway 9102 Nafukovací kruh - Disney Junior: Minnie, 74 x 76 cm

Tento nafukovací kruh je nielen zaujímavým doplnkom, ale tiež praktickým a bezpečným pomocníkom pri výučbe plávania. 

Zľava 1,74 €
4,25 € S DPH
5,99 €
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 27.06.2024.
0 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Bestway 9102 Nafukovací kruh - Disney Junior: Minnie, 74 x 76 cm

Pútavé plávanie s Minnie Mouse

Nafukovací kruh Bestway 9102, zdobený ikonickým dizajnom Disney Junior: Minnie, je ideálnym doplnkom pre malých plavcov. S rozmermi 74x76 cm poskytuje dostatočný priestor pre pohodlné plávanie a hravé chvíle vo vode. Vaše dieťa si tak užije nezabudnuteľné letné zážitky v spoločnosti obľúbeného postavičky Minnie Mouse.

Bezpečnosť a pohodlie pri plávaní

Tento nafukovací kruh je nielen zaujímavým doplnkom, ale tiež praktickým a bezpečným pomocníkom pri výučbe plávania. Je navrhnutý tak, aby plávanie bolo pre vaše dieťa bezpečné a pohodlné. Na výrobu boli použité kvalitné materiály, ktoré sú odolné voči poškodeniu a dlhodobo zachovávajú svoj tvar. Vždy však pripomíname, že nafukovací kruh nie je záchranná pomôcka a jeho používanie by malo prebiehať pod dohľadom dospelého a v hĺbke, kde dieťa dosahuje na dno.

Jednoduchá údržba a dlhá životnosť

Nafukovací kruh Minnie Mouse je ľahko skladovateľný a jeho čistenie je rýchle a jednoduché. S nafukovacím kruhom Bestway ušetríte nielen čas, ale aj peniaze, pretože sa vyznačuje dlhou životnosťou. Odporúčaný vek na používanie je 3 - 6 rokov, čo z neho robí ideálny doplnok pre malé deti, ktoré sa učia plávať.

  • Bestway
  • 3+
  • 6941607347553

Produkty v rovnakej kategórii: 12