32212116
Addo play
Hračky do vody
Na sklade4 ks
  • Nové

Addo Bublifuky - Xtreme výrobník bublín, modrý

Vďaka až 36 otvorom na bubliny je každé stlačenie spúšte skutočným zážitkom, pretože vytvorí stovky veselých bubliniek.

6,99 € S DPH
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 27.06.2024.
3 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Addo Bublifuky - Xtreme výrobník bublín, modrý

Neuveriteľná zábava s Addo Bublifuky - Xtreme výrobníkom bublín

Zažite nekonečné hodiny zábavy s Addo Bublifuky - Xtreme výrobníkom bublín v atraktívnej modrej farbe. Tento produkt je skvelým spôsobom, ako deti zapojiť do aktívnej a kreatívnej hry, či už doma alebo vonku. Vďaka až 36 otvorom na bubliny je každé stlačenie spúšte skutočným zážitkom, pretože vytvorí stovky veselých bubliniek. Bublinková pištoľ s 36 otvormi vystrelí stlačením spúšte počas niekoľkých sekúnd stovky bubliniek! Stačí iba namočiť zbraň do misky a môžete tvoriť bubliny.

Jednoduché ovládanie a kompletný balíček zábavy

Addo Bublifuky - Xtreme výrobník bublín ponúka mimoriadne jednoduché ovládanie, ktoré zvládnu aj tie najmenšie deti. Stačí vložiť batérie, namočiť pištoľ do priloženej misky a môžete začať vytvárať bubliny. Sada obsahuje všetko, čo potrebujete na bezproblémové vytváranie bublín - pištoľ v modrom prevedení, 113 ml fľaštičku s bublinkovou tekutinou a misku na aplikáciu bublifukovej tekutiny.

Ideálny darček pre deti a dospelých

Addo Bublifuky - Xtreme výrobník bublín je skvelým darčekom pre deti aj dospelých. Nielenže poskytuje hodiny zábavy pri hre vonku, ale je tiež skvelou párty hračkou pre dospelých. Môžete ho použiť na oslavách, piknikoch alebo len tak, pre radosť z každodennej zábavy.

  • Addo Play
  • 3+
  • 5056289420539

Produkty v rovnakej kategórii: 12