50759CLE
Clementoni
Vypredaný
  • Momentálne nedostupné

Clementoni 50759 Interaktívny plyšový drak hovoriaci 4 jazykmi

31,99 € S DPH
Tento product je momentálne nedostupný Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Predpokladaný dátum doručenia: 22.07.2024

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

2 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Clementoni 50759 Interaktívny plyšový drak hovoriaci 4 jazykmi

Clementoni 50759 Interaktívny plyšový drak hovoriaci 4 jazykmi

Supermäkká hovoriaca plyšová hračka, ktorá spája vzdelávanie so zábavou.Dotykom 5 interaktívnych tlačidiel hračka hovorí a zoznamuje deti s prvými písmenami, číslami, tvarmi a farbami. Srdce je interaktívne tlačidlo, ktoré sa rozsvieti, zatiaľ čo šarkan hovorí a spieva pesničky a riekanky. V češtine, slovenčine, poľštine a maďarčine (jazyk sa nastavuje v priestore pre batérie). Možno čistiť iba povrchovo, neponárajte do vody.Na prevádzku výrobku je potrebné 2 ks 1,5 V batérie AAA (súčasťou balenia iba na demonštračné účely).

Rozmery: 23 x 21 x 18 cm.
Upozornenie: Návod na použitie je na obale výrobku vo vyššie uvedených jazykoch. Obrázky balenia sú iba na ilustratívne účely.

Značka BABY CLEMENTONI je synonymom kreativity, nadšenia a dôrazu na kvalitu. Hračky pomáhajú rodičom pri komunikácii s dieťaťom. Vzhľad hračky a jej inovatívne farby, netoxické a pevné materiály, vytvarovaný povrch a rôzne funkcie pomáhajú pri rozvoji hmatových a sluchových schopností, napomáhajú pohybovej aktivite a vyvolávajú prvé logické asociácie.

Clementoni Interaktív tanuló Sárkánybébi 6-36 hó

A Clementoni Interaktív tanuló Bébisárkány varázslatos kalandozásra hívja a gyerkőcöket! A pihe-puha zöld barát bevezeti a legkisebbeket a színek, alakzatok, betűk és számok világába, ráadásul fény- és hanghatásokkal teszi mindezt még izgalmasabbá. Fejlesztő tulajdonságokkal is rendelkezik, hiszen játék közben fejlődnek a nyelvi készségek, valamint serkenti a hallást és a látást is. 6 hónapos kortól ajánljuk.A barátságos bébisárkánynak öt interaktív gombja is van, melyek közül kettő a kezén, kettő a talpán és egy pedig a pocakján van elhelyezve. A gyerekek ezekkel az interaktív kapcsolókkal más-más funkciókat tudnak aktiválni, így van amelyikkel csak zenét és kedves dalocskákat, másokkal pedig a számokkal vagy épp a betűkkel kapcsolatos dolgokat mesél el a sárkány.A Clementoni Interaktív tanuló Bébisárkány egy szórakoztató és tanulást segítő eszköz, amely segít a kisgyermekeknek felfedezni a világot és fejleszteni készségeiket.A játék tartalmazza az elemeket.

  • 5 interaktív gomb
  • Jelek és fények
  • Tanít: számok, betűk, formák
  • Puha és biztonságos anyagokból
  • Fejleszti: hallás, látás, érzékelés, logika
  • Méretek: 26 x 18 x 32 cm.

  • Clementoni
  • 1+
  • 8005125507597

Produkty v rovnakej kategórii: 12