Akcia

Fisher-price GNR00 Detské sedadlo


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: GNR00
EAN: 887961875881
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Doprajte svojmu bábätku maximálne pohodlie s populárnym sedadlom od Fischer-Price. V príjemnom sedadle sa vaša ratolesť zabaví hračkami na odnímateľnej hrazde a pri zapnutí upokojujúcej vibrácie, vám čoskoro zaspí. Pre bezpečnosť dieťaťa mu stačí zapnúť pás, aby nikam necestovalo. Ľahké stabilné sedadlo môžete vziať kamkoľvek so sebou. Sedadlo navyše rastie s vaším dieťaťom a poslúži vám naozaj dlho. Svojím farebným spracovaním zaujme dievčatká aj chlapcov.

Kľúčové vlastnosti detského sedadla Fischer-Price : Sedadlo rastie s vašou dieťaťom – od novorodenca až po batoľa. Stabilné sedadlo. Skvelou funkciou sú upokojujúce vibrácie. Dieťatko sa zabaví hračkami zavesenými na odnímateľnej hrazdičke. Ľahké sedadlo môžete vziať kamkoľvek so sebou. Pre bezpečie dieťaťa ho stačí v sedadle pripnúť pásom. Sedadlo Fischer-Price je vhodné od narodenia. Svojím farebným spracovaním zaujme dievčatká aj chlapcov. Nosnosť: 9kg.


Veková kategória: 0+

Poznámka: HTML nie je preložené!
Naposledy prezerané