835616
Baby Born
Doplnky pre babätká
Na sklade1 ks
  • -7,00 €

Zapf creation 835616 BABY born Medvedík modré oblečenie

Zľava 7,00 €
28,99 € S DPH
35,99 €
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 17.07.2024.
4 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Zapf creation 835616 BABY born Medvedík modré oblečenie

Zapf creation 835616 BABY born Medvedík modré oblečenie

Nový priateľ pre bábiky BABY born a pre všetkých fanúšikov BABY born. Alebo je to priateľ? Na tom nezáleží, medvedík môže byť čímkoľvek: dievčatkom, chlapcom, bábätkom, medvedíkom, kamarátom na hranie, domácim maznáčikom, princeznou alebo dokonca jazdcom na kolobežke - od útleho veku, kým detstvo nie je len vzdialenou spomienkou. malý medvedík s milým úsmevom má mäkké telíčko. Je oblečený do roztomilého ružového oblečka. Má svoju vlastnú módnu kolekciu a medvedie doplnky, ale môže si obliecť takmer všetko, čo nosí bábika BABY born, a môže používať aj jej doplnky. Medvedík je navrhnutý tak, aby sa hodil k takmer všetkým oblečkom BABY born pre veľkosť 43 cm. Nepasujú k nej iba topánky. Ale ktorý medvedík by potreboval topánky? Vďaka pohyblivým rukám a nohám a otočnej hlave ho možno ľahko prezliekať. Je veľmi pohyblivý, a preto je skvelým spoločníkom pri hraní rôznych hier. Kto ako prvý napíše niečo do knihy priateľstva? Kniha priateľstva obsahuje hárok so samolepkami.

- medvedík BABY born.
- kamarát na hranie alebo maznanie na celý život.
- môže nosiť (takmer) všetko pre BABY born.
- medvedík BABY born veľkosť 36 cm.

Obsahuje oblečenie, knihu priateľstva a samolepky. Zoznámte sa s najlepším priateľom BABY born, roztomilým plyšovým medvedíkom. Má super pohyblivé ruky a nohy na kreatívne hranie rolí. Medvedík BABY born má svoju vlastnú kolekciu oblečenia, ale môže nosiť aj všetko oblečenie BABY born a používať všetky doplnky. Súčasťou je hárok so samolepkami a malý album.

- Vhodné pre deti od 2 rokov
- Najlepší kamarát BABY born
- Pohyblivé ruky a nohy
- Medveď Baby born má vlastnú zbierku oblečenia
- Môže nosiť aj oblečenie Baby Born
- Súčasťou balenia je hárok so samolepkami a malý album

Nový plyšový kamarát pre fanúšikov Baby born: malý medvedík s milým úsmevom má plyšové telíčko. Jeho ruky a nohy, ako aj hlava sa dajú otáčať, takže ho deti môžu obliekať bez námahy. Roztomilý medvedík sa dodáva s kombinézou, knihou priateľstva a hárkom samolepiek. Pre deti od 1 roka

  • MGA Entertainment
  • 1+
  • 4001167835616

Produkty v rovnakej kategórii: 12