HLX00-HLX01
Disney
Domčeky
Vypredaný
  • Momentálne nedostupné

Frozen malá Bábika Elsa a snehové prekvapenie - herná súprava

41,99 € S DPH
Tento product je momentálne nedostupný Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Predpokladaný dátum doručenia: 23.07.2024

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

0 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Frozen malá Bábika Elsa a snehové prekvapenie - herná súprava

Frozen malá Bábika Elsa a snehové prekvapenie - herná súprava

Táto hracia súprava obsahuje bábiku Elsu a jej priateľa Olafa z animovaného filmu Ľadové kráľovstvo od spoločnosti Disney. Herná súprava má rukoväť na jednoduché prenášanie. Obsahuje bábiku so sukňou z mäkkého materiálu, figúrku kamaráta a niekoľko herných prvkov a doplnkov.

Parametre:

Licencia: Frozen
Rozmery balenia: 32,5 x 23,5 x 8,5 cm
Odporúčaný vek: 3+

Fanúšikovia budú nadšení s touto charakteristickou hradnou súpravou inšpirovanou filmami Frozen od Disney! Domček pre bábiky v pôvabnom malom meradle, táto hracia súprava Elsa's Ice Palace sa otvára a odhaľuje viacero hracích plôch, navyše bábiku Elsu, figúrku Olafa, nábytok a ďalšie. Hracia súprava obsahuje rukoväť na hranie na cestách a možno ju spojiť s ďalšími stohovačmi Storytime™ a rozšíriť tak kráľovstvo. Každá sada sa predáva samostatne, v závislosti od dostupnosti. Bábiky nemôžu stáť samostatne.

Táto hracia súprava Elsa's Ice Palace, inšpirovaná animovanou klasikou Disney's Frozen, umožňuje deťom znovu vytvárať obľúbené scény na nezabudnuteľnom mieste! Hracia súprava sa otvorí a odhalí domček pre bábiky s viacerými hracími plochami, ktoré deti poznajú z filmu. Medzi herné priestory patrí rozkladacia šmýkačka a sane na zjazd, ľadom inšpirované schodisko, ktoré vedie na balkón, a skrytá miestnosť pre Olafove poklady. Obsahuje tiež obľúbeného priateľa Olafa,  trón a posteľ pre Elsu.

Malá bábika Elsa vyzerá vo svojom klasickom modrom štýle s odnímateľnou mäkkou sukňou a je polohovateľná na rukách, nohách a krku. Súprava obsahuje rukoväť pre pohodlnú cestovnú hračku. Viaceré herné súpravy môžu byť tiež naskladané na seba alebo spojené vedľa seba. Fanúšikovia môžu zhromaždiť všetky skladacie súpravy Disney Frozen a vybudovať dokonalé kráľovstvo!


  • Mattel
  • 3+
  • Frozen
  • 194735121298

Produkty v rovnakej kategórii: 10