90329WOO
Woody
Didaktické
Na sklade1 ks
  • Nové

Woody 90329 Drevené puzzle Ľudia a povolania z celého sveta v drevenej krabičke

Puzzle Ľudia a povolania sú navrhnuté tak, aby stimulovali detskú predstavivosť, rozvíjali motorické zručnosti a poskytovali cenné informácie o svete, v ktorom žijeme.

5,99 € S DPH
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 27.06.2024.
0 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Woody 90329 Drevené puzzle Ľudia a povolania z celého sveta v drevenej krabičke

Obohatenie hracej doby s Woody 90329 Ľudia a povolania z celého sveta

Woody 90329 Drevené puzzle Ľudia a povolania z celého sveta v drevenej krabičke je ideálna hračka pre malého dobrodruha. Táto vzdelávacia hračka, navrhnutá renomovanou značkou Woody, ponúka nekonečné možnosti zábavy a objavovania. Dieťa sa nebude len baviť zostavovaním postavičiek, ale zároveň sa naučí spoznávať a vnímať rôzne kultúrne tradície a povolania z celého sveta.

Výhody drevených puzzlí Woody: Vzdelávanie cez hru

Puzzle Ľudia a povolania sú navrhnuté tak, aby stimulovali detskú predstavivosť, rozvíjali motorické zručnosti a poskytovali cenné informácie o svete, v ktorom žijeme. Dieťa môže zostaviť postavičky tak, aby zodpovedali skutočnosti, alebo môže experimentovať a vytvárať vlastné kombinácie. Dizajn tejto hračky pochádza z dielne českého výtvarníka, čo zaručuje autentický a estetický vzhľad.

Kvalitné a bezpečné materiály použité v puzzlách Woody

Drevené puzzle Woody 90329 sú vyrobené z kvalitného dreva, ktoré je odolné a bezpečné pre deti. Všetky hrany a rohy sú zaoblené, aby sa predišlo možnosti zranenia. Puzzle sú uložené v peknej drevenej krabičke s rozmermi 16 x 16 x 3,5 cm, ktorá je ideálna na skladovanie a prenášanie. Táto hračka je určená pre deti vo veku od 2 rokov.

  • Woodyland
  • 2+
  • 8591864903290

Produkty v rovnakej kategórii: 12