583080
Bábiky
Vypredaný
  • -22,00 €
  • Momentálne nedostupné

Shadow High 583080 Color Shine bábika - Rexx Mcqueen

Zľava 22,00 €
17,99 € S DPH
39,99 €
Tento product je momentálne nedostupný Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Predpokladaný dátum doručenia: 18.07.2024

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

1 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Shadow High 583080 Color Shine bábika - Rexx Mcqueen

Rexx McQueen je krásna módna bábika v čiernej farbe. Rexx má tmavú pleť, krátke čierne vlasy a svetlohnedé oči. Je oblečený v čiernej mikine, čiernych nohaviciach a čižmách, čiernej bunde so strieborným zipsom a bielymi korálkami okolo krku. Sada obsahuje aj doplnky pre hodiny zábavy. Bábika má pohyblivé ruky, nohy a hlavu. Vlasy bábiky sa dajú umývať. Na vlasy možno použiť kondicionér, aby boli ešte hladšie. Keď bábiku prvýkrát rozbalíte, dôkladne jej umyte vlasy, aby ste odstránili stylingový gél, a nechajte vlasy úplne vyschnúť.

Súčasťou balenia:  nohavice, topánky, bunda, notebook, hrebeň, slúchadlá, fľaša, telefón, puzdro, dve vešiačiky. Súprava bola zabalená do veľkej, holograficky zdobenej krabice, takže je ideálna ako darček. Súčasťou balenia: Bábika Rexx McQueen, príslušenstvo

Hračka pre deti od 6 rokov. Bábika je vysoká približne 27 cm ,  má pohyblivé ruky, nohy a hlavu hračka je vyrobená z plastu.

Farebný rad bábik Shadow High podporuje kreativitu, oslavuje rozmanitosť a podporuje inklúziu. Sériu tvorí 6 bábik: Karla Choupette, Zooey Electra, Dia Mante, Monique Verbena, Reina "Glitch" Crowne, Rexx McQueen sledovať epizódy seriálu na YouTube alebo Netflixe.

Bábiku vytvorila spoločnosť MGA, ktorá je známa svojimi vysokokvalitnými výrobkami. Pochádza z jedinečnej série bábik Shadow High , ktorá je konkurenčnou školou pre Rainbow High.

  • MGA Entertainment
  • 6+
  • 035051583080

Produkty v rovnakej kategórii: 12