572114
Bábiky
Na sklade1 ks
  • -8,50 €

Rainbow High Fashion Bábika Krystal Bailey

Krásna Krystal Bailey je ikonou štýlu a indigovou princeznou.

Zľava 8,50 €
26,49 € S DPH
34,99 €
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už zajtra.
0 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Rainbow High Fashion Bábika Krystal Bailey

Rainbow High Fashion Bábika Krystal Bailey

Krásna Krystal Bailey je ikonou štýlu a indigovou princeznou. Vo farebnom sete je celá stredná škola Rainbow ohromujúca. Každý detail jej outfitu je rafinovaný a zladený k celku. Bábika má nádherné črty tváre, nádherné oči a fantastické dlhé vlásky, ktoré môžu dievčatá česať a upravovať. (Pred prvým česaním umyte bábike vlásky). Každá súprava série 2 obsahuje jednu bábiku Rainbow High, dve kompletné súpravy oblečenia, ktoré môžete kombinovať a vytvárať si vlastné oblečenie, a doplnky. Vďaka stojanu a rôznym bodom kĺbového spojenia je možné bábiku umiestniť do mnohých rôznych póz.

Krystal Bailey miluje sýtu fialovú, čo môžete uhádnuť pri pohľade na jej štýl obliekania. Má dlhé rozpustené vlasy, samozrejme v odtieni fialovej. Bábika sa dodáva v dvoch štýloch. Prvú tvorí komplet saka, bieleho topu a sukne. Tento styling dopĺňa čelenka so zajačími ušami a vysokými podpätkami s lesklými kamienkami. Druhým outfitom je fialové brokátové sako, štýlové nohavice, pančuchové nohavice, biely top a lodičky na vysokom opätku.

Obsah a vlastnosti setu :

Rainbow High Doll – Krystal Bailey (2. séria) 2 mix oblečenia & match - na voľné zladenie, miešanie a vytváranie vlastných štýlov: fialová sukňa so zipsom, 2 topy, bunda, džínsy, pančuchy, 2 páry vysokých opätkov.  Hrebienok pre bábiku . Vešiaky.  Stojan na bábiky.  Výška bábiky je cca 28 cm.   

Parametre:
Vekové rozpätie: od 3 rokov
Rozmery: cca 28 cm (výška bábiky)
Pohlavie: Dievča
Rozmery balenia: 31 x 31 x 8 cm
Hmotnosť (kg): 0,6

  • 6+
  • MGA Entertainment
  • 035051572114

Produkty v rovnakej kategórii: 12