HLW02-HLW05
Disney
Bábiky
Vypredaný
  • Momentálne nedostupné

Mattel HLW02-HLW05 Disney Princess Bábika princezná Vaiana

12,99 € S DPH
Tento product je momentálne nedostupný Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Predpokladaný dátum doručenia: 29.07.2024

Upozorníme vás emailom, až produkt naskladníme

3 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Mattel HLW02-HLW05 Disney Princess Bábika princezná Vaiana

Mattel HLW02-HLW05 Disney Princess Bábika princezná Vaiana

Bábika Disney Princess Vaiana je obľúbená rozprávková hrdinka. Má kĺbové telo, dlhé vlasy a charakteristické šaty. Farby a vzhľad výrobku sa môžu líšiť.

Táto kolekcia bábik Disney Princess prináša rozprávkové princezné a hrdinky, ako sú Ariel, Bella, Snehulienka alebo Popoluška.Každá bábika má kĺbové telo, krásne dlhé vlasy, trblietavý tvarovaný živôtik a odnímateľnú trblietavú sukňu s jedinečnou potlačou charakteristickou pre jej rozprávku.

Disney Princess Vaiana z obľúbenej rozprávky Jemná odnímateľná sukňa a korunka Bábika Disney Princess Vaiana má pohyblivé končatiny Autentické a trblietavé detaily Disney Princess Vaiana podporuje kreativitu . Pozbierajte všetky módne bábiky Disney Princess pre dokonalé dobrodružstvo. Charakteristické šaty bábiky Disney Princess Vaiana. Bábika Disney Princess Vaiana má na sebe oblečené šaty, ktoré sú jedinečné práve pre túto bábiku. Autentické a trblietavé detaily v tope dodávajú ten správny nádych mágie.Disney Princess Vaiana podporuje kreativiu.  Vzhľad bábiky Disney Princess Vaiana môžete meniť podľa svojich predstáv. Vyčešte bábike vlasy do drdolu alebo jej nechajte jej vlasy krásne dlhé.

  • Mattel
  • 3+
  • 194735120321

Produkty v rovnakej kategórii: 12