834688
Bábiky
Na sklade1 ks
  • Nové

Zapf creation 834688 BABY born for babies Princezná, 26 cm

Bábika - maňuška obživne, akonáhle vsuniete prsty do malých vrecúšok na pažiach bábiky. Mäkká vinylová hlavička so zlatou korunkou dodáva bábike kráľovský vzhľad a mäkko vypchaté telíčko je ideálne na pomaznanie.

11,39 € S DPH
Množstvo
Otázka na predavača
close

Otázka na predavača

 

Doprava: Kuriérom môžete mať už dňa 17.07.2024.
4 užívateľov si práve prezerá tento produkt
Popis

Zapf creation 834688 BABY born for babies Princezná, 26 cm

Kúzelná spoločníčka pre malých: BABY born for babies Princezná

Dajte deťom kúzlo v podobe princeznej BABY born for babies. Táto úchvatná bábika je nie len krásna, ale aj mäkká a prítulná. Vďaka výšivke zajačie princeznej na jej topi, sa okamžite stane neoddeliteľným spoločníkom pre každú malú princeznú alebo princa. S mäkkou vypchatou postavičkou a vinylovou hlavičkou zdobenou zlatou korunkou, vytvára dokonalý kráľovský vzhľad a je ideálna na hranie aj maznanie.

Bezpečná a jednoducho udržiavateľná hračka

Bábika BABY born for babies Princezná je navrhnutá tak, aby bolo všetko o nej bezpečné aj pre najmenšie deti. Jej veľkosť 26 cm je ideálna pre malé ruky a vďaka prateľnosti je veľmi hygienická a jednoducho udržiavateľná, čo zaručuje, že bude vždy čistá a pripravená na ďalšie dobrodružstvá.


Originálna bábika BABY born pre najmenších

BABY born for babies Princezná je originálna bábika značky Zapf Creation, ktorá je vytvorená práve pre najmenšie deti už od narodenia. Tento model je vďaka svojmu veľmi mäkkému telíčku ideálny pre deti, ktoré sa len učia objavovať svet okolo seba. Pretože je ručne prateľná, mama môže byť v pokoji, že je tým najlepším a najbezpečnejším voľbou pre jej miláčika.

  • Zapf Creation
  • 0+
  • 4001167834688

Produkty v rovnakej kategórii: 12