105730480
Simba
Bábiky
Na sklade

  Simba Bábika Steffi Morská panna

  Steffi, morská panna, vás zavedie do podmorského sveta plného kúzla a fantázie.

  7,99 € S DPH
  Tento product je momentálne nedostupný Otázka na predavača
  close

  Otázka na predavača

   

  1 užívateľov si práve prezerá tento produkt
  Popis

  Simba Bábika Steffi Morská panna

  Kúzelná Morská Panna Steffi pre Malé Princezné

  Ponorte sa do sveta podmorských dobrodružstiev s obľúbenou bábikou morskej panny od značky Simba. Steffi, morská panna, vás zavedie do podmorského sveta plného kúzla a fantázie. S jej farebnými šatami ( nedajú sa vyzliecť ) a dlhými vlasmi, ktoré sa dajú roztiahnuť a upraviť podľa vašej fantázie, je Steffi dokonalým spoločníkom pre všetky malé princezné, ktoré majú radi dobrodružstvo a fantáziu.

  Kvalita a bezpečnosť prvom mieste

  Bábika Steffi Morská panna je vyrobená s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Jej rozmer je 29 cm, čo je ideálna veľkosť pre malé ruky, ktoré sa tešia z hrania a objavovania. Je výborná hračka pre deti od 3 rokov, ktorá podporuje rozvoj jemnej motoriky a fantázie. Pohyblivá hlava umožňuje dieťaťu ešte viac sa vžiť do hry a vytvárať rôzne scenáre.

  Neodolatelná zábava s bábikou Steffi

  Nechajte svoje deti objavovať nové svety a vytvárať nezabudnuteľné zážitky s bábikou Steffi Morská panna. Jej vlasy sa dajú umývať a česať, čo pridáva ďalšiu rovinu zábavy a interakcie. Táto bábika je viac ako len hračka, je to kamarátka na hranie, ktorá pomáha budovať hrejivé spomienky a rozvíjať detskú kreativitu.

  • Simba Toys
  • 3+
  • 4006592504809

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 12