Výpredaj
Akcia

Zapf creation 707210 Baby Annabell Little Sweet Kočiar s poníkom


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 23. februára
48.29€
69.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 707210
EAN: 4001167707210
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Ružový poník a kráľovský kočiar so svetlami, ktorý môže byť ťahaný poníkom alebo tlačený deťmi. "Zapriahnite ružového poníka, jej veličenstvo sa chce prejsť po izbičke v kráľovskom kočiari!" Toto vozidlo s pohonom jedného poníka má zlatú uzdu s trblietavou korunkou. Akonáhle je poník zapriahnutý do kočiara, môže sa vyraziť okolo kráľovstva. Kráľovský kočiar je možné tiež pomocou madla tlačiť ako kočík. Madlo je vo výške 58 cm a môže byť odobraté a uložené do spodnej časti kočiara. Akonáhle sa kočiar začne pohybovať, vpredu sa rozsvietia dve korunky. Svetloružový kočiar s tmavo ružovou strechou a kolieskami je po stranách ozdobený zlatými ornamentmi. Zatiaľ čo roztomilá princezná sa pohodlne usadí na prednej bielej sedačke, za ňou je ešte jedno miesto pre jej kamarátku Little Annabell alebo napríklad truhlu s pokladom.

Originálny doplnok pre originálnu bábiku Baby Annabell.
So svetelnými efektmi.
Kočiar je vhodný pre bábiky veľkosti 36 cm a 43 cm.
Výška madla: 58 cm.
Hra s bábikou a príslušenstvom prebúdza chuť k hre s bábikou a podporuje rozvoj empatie a zmyslu pre zodpovednosť u detí od jedného roka.
Funguje na batérie (nie sú súčasťou balenia).
Bábiky nie sú súčasťou balenia.

Baby Annabell Little Sweet Kočiar so svetelnými efektmi, odnímateľným madlom, odnímateľným postrojom a poník s uzdou.


Určené pre: dievčatá
Veková kategória: 1+

Poznámka: HTML nie je preložené!