Akcia

Schleich 13966 domáce zvieratko pes bullterrier


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 27. februára
5.06€
5.95€
Výrobca:
Kód tovaru: 13966SCH
EAN: 4059433490847
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Schleich 13966 domáce zvieratko pes bullterrier.

Kto je taký nadšený? Ach, samozrejme, náš bulteriér zo Schleich® FARM WORLD. Roztomilý psík, ktorý má okrem prítulného nosa veľmi rád aj ružové obliečky na vankúši. Britské plemeno psov má krátku, zvyčajne huňatú srsť a má chuť na...všetko! Hlavná vec je veľa hier, športu a zábavy. Bulteriér rád vypúšťa paru na nových terasových stoličkách na prekážkovej dráhe. Nápadná je najmä vajcovitá hlava psa a mnohé svaly. Napríklad vďaka svojim silným zadným nohám dokáže veci neuveriteľne dobre a ľahko tlačiť: podarilo sa mu vyslobodiť aj auto, ktoré uviazlo v bažine prikrývky. Keďže potrebujú veľa pohybu, bulteriéri radi vypustia paru pri psích športoch.

- rozmery zvieratka : 7,5 x 1,6 x 4,7 cm

Odporúčaný vek 3-8 rokov
Hracie súpravy a figúrky Schleich® inšpirujú deti k nápaditej a zároveň voľnej hre. Dokonca aj odborníci hovoria!Figúrky Schleich® sú vymodelované do detailov a vyzerajú takmer presne ako ich zvieracie náprotivky. Tak ideálne pre pedagogicky hodnotné hry.


Veková kategória: 3+
Určené pre: všetkých

Poznámka: HTML nie je preložené!