Akcia

Schleich 13948 zvieratko kôň Argentínsky Criollo - kobyla


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 27. februára
7.48€
8.80€
Výrobca:
Kód tovaru: 13948SCH
EAN: 4059433484686
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Schleich 13948 zvieratko kôň Argentínsky Criollo - kobyla.

Existuje mnoho odrôd Criollo. Medzi inými Argentínske Criollo. Nepostrádateľný v Argentíne ako kovbojský kôň. Okrem toho zohral dôležitú úlohu vo vývoji argentínskych poníkov na polo. Najdôležitejšiu úlohu vo vývoji plemena zohral španielsky kôň. Criollo po ňom zdedil tvrdosť a vytrvalosť. Sorraia a andalúzska odroda zároveň ovplyvnili vznik argentínskeho Criollo. Odroda Criollo je pomenovaná po Donovi Pedrovi Mendozovi.Je to veľmi tvrdé plemeno a je známe svojim zdravím. Je považovaný za jedno z najzdravších plemien na svete. Prispôsobuje sa zmenám, či už ide o teplotu alebo kŕmenie. Je nenáročný na údržbu a má veľmi dlhú životnosť. Príliš nepripomína španielskeho koňa. Kone Criollo Definitivo dorastajú len do 1,52 m. Napriek tomu sa ničoho neboja.

- rozmery zvieratka : 11,2 x 3,8 x 10,6 cm (Š x H x V)

Odporúčaný vek 5-12 rokov
Hracie súpravy a figúrky Schleich® inšpirujú deti k nápaditej a zároveň voľnej hre. Dokonca aj odborníci hovoria! Figúrky Schleich® sú vymodelované do detailov a vyzerajú takmer presne ako ich zvieracie náprotivky. Tak ideálne pre pedagogicky hodnotné hry. Predmet patrí do tematického sveta HORSE CLUB a je vhodný pre deti vo veku od 5 do 12 rokov.


Veková kategória: 3+
Určené pre: všetkých

Poznámka: HTML nie je preložené!