Nici 41515 Plyšová taška do škôlky Bear-Brothers - klasická taška cez rameno Bear 26x24cm


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 41515NICI
EAN: 4012390415155
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Ďalšie informácie o produkte

Popis: Do tejto tašky vložte všetko, čo potrebujete na deň v škôlke. Svetlý plyš má farebné bodky a dvoch medvedíkov NICI Classic. Zips otvára priehradku na obed. Ramienka sú dĺžkovo nastaviteľné . Vek: 3+  .

Vzdelávací obsah: Táto kolekcia NICI Classic Bear je o dvoch medvedích bratoch. Malý medveď sa rád prezlieka za indiánskeho náčelníka. Dá si pierko do vlasov a je pripravený vyraziť na dobrodružnú výpravu so svojou malou kamarátkou lienkou. Títo dvaja vedia veľkého brata medveďa zamestnať. Stavanie típí, príprava pikniku v hodnote indiánskeho náčelníka a dohliadanie na bračeka. Toto robia veľkí bratia. Keď malý medveď pribehne k piknikovej deke, aby si zahryzol z medového chleba a dal svojmu bratovi rýchle medové plesko po líci, veľký medveď je hrdý na to, ako sa mu darí ako veľkému bratovi indického medveďa náčelníka.

Nová kolekcia NICI Classic Bear je nabitá sladkými medvedíkmi a množstvom darčekových predmetov pre veľkých aj malých medvedích bratov, ktoré prídu vhod v škôlke, na veľkých indických výpravách aj doma. Veľkosť (cm): 26x24x8. Farba: Viacfarebné .Materiál: Vyrobené zo supermäkkého plyšu NICI zo 100% polyesteru. Pokyny na starostlivosť: Použite program na jemné prádlo a perte pri 30°C.


Veková kategória: 3+
Určené pre: všetkých

Poznámka: HTML nie je preložené!