Novinka
Poznáte z TV

Mattel HNB88 Hot Wheels® Monster Trucks Aréna: Závodná výzva Bone shaker


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: HNB87-HNB88
EAN: 194735136551
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Deti môžu pocítiť silu nárazov a rozbíjania vo svojich dlaniach so súpravou Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers™ Bone Shaker Tire Press Challenge™. Nahnite ten sval Bone Shaker™ tým, že spustíte závažia pneumatiky cez vežu, pričom budete dobyť trepaciu základňu. Obsahuje Bone Shaker™ v mierke 1:64 a 1 rozdrviteľné auto. Deti ho môžu pripojiť k iným súpravám a vybudovať si tak plnú arénu plných výziev. Každá sada sa predáva samostatne, v závislosti od dostupnosti. Je to skvelý darček pre deti od 4 rokov. Farby a dekorácie sa môžu líšiť.

V Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers™ Bone Shaker Tire Press Challenge™ jazdia deti Bone Shaker™ na miesta, kde je možné rozbiť pneumatiky, aby prekonali túto výzvu. Základňa súpravy sa počas hry pohybuje a trasie, čím vytvára senzorickú spätnú väzbu pri nárazoch a rozbíjaní. Deti môžu naplniť tribúny rozdrviteľnými autíčkami alebo inými Hot Wheels® autíčkami, a keď sa lis na pneumatiky zrúti, autá lietajú. Súčasťou je jedno rozdrviteľné auto, ďalšie autá sa predávajú samostatne.

Pripojte Bone Shaker Tire Press Challenge™ k iným súpravám a postavte Monster Trucks arénu nabitú rôznymi výzvami a prekážkami. (Ďalšie sady sa predávajú samostatne.) Je to skvelý darček pre deti vo veku 4 rokov a staršie, ktoré milujú rozbíjaciu a burácajúcu akciu Hot Wheels® Monster Trucks.


Určené pre: chlapcov
Veková kategória: 4+

Poznámka: HTML nie je preložené!