Novinka
Poznáte z TV

Mattel HLW02-HLW03 Disney Princess Bábika princezná Rapunzel


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: HLW02-HLW03
EAN: 194735120307
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Táto kolekcia bábik Disney Princess prináša rozprávkové princezné a hrdinky, ako sú Ariel, Bella, Snehulienka alebo Popoluška.

Táto bábika Disney Rapunzel, inšpirovaná animovanou postavičkou z úspešného filmu Rapunzel Neu, sa už len ťažko môže dočkať, kedy nájde svoj sen. Pohyblivá módna bábika nosí svoj typický outfit z filmu s odnímateľnými topánkami a diadémom. Skladá sa z trblietavého topu a odnímateľnej sukne so vzorom, ktorý hrá rolu v histórii Rapunzel. Táto bábika Disney Princess má dlhé vlasy, ktoré sa dajú upravovať a česať. Ideálny darček pre deti, aby si mohli prehrať príbehy zo svojich obľúbených filmov alebo vytvoriť svoje vlastné dobrodružstvá.

Rapunzel je temperamentné, bystré, šikovné, milé, hravé a veľmi dobrodružné dievča v neskorom tínedžerskom veku, aj keď trochu naivné. Nebojí sa však postaviť sa za seba alebo iných, keď si situácia vyžaduje odvahu. Po tom, čo celý život strávila izolovaná vo veži a nemala čo robiť, má dobré vzdelanie v literatúre a má talent takmer vo všetkých oblastiach, ako je hudba a pečenie, a dokonca aj v pokročilejších predmetoch, ako je astronómia, čo dokazujú jej kompletne zmapované astronomické vzory. . Jej najväčšou vášňou je umenie, čo naznačuje všadeprítomné množstvo malieb na stenách vo vnútri veže. Aj keď túži vidieť svet za jej oknom, je veľmi poslušná matke Gothel. Napriek tomu, že po opustení veže v vzrušení, že konečne uvidí svet, má ambivalentné pocity, konfrontuje a vzbúri sa proti želaniu matky Gothel vrátiť sa do veže po krátkej ceste s Flynnom Riderom. Je celkom odvážna; skákala z vysokých útesov a hojdala vlasy do veľkých dĺžok. Je úplne imúnna voči Flynnovým takzvaným kúzlam a málo toleruje jeho vyvádzanie, čo zvyčajne vedie k tomu, že proti Flynnovi použije panvicu. Rapunzel je tiež veľmi charizmatická; schopný ovplyvniť skupinu krčmových hrdlorezov, aby sa podelili o svoje sny a presvedčiť Maximusa, palácového koňa kapitána gardy, aby odložil prenasledovanie Flynna, kým si nesplní svoj sen v deň svojich narodenín (čo je veľmi zdôrazňované). Rapunzel je tiež známa, najmä Pascalom, ako celkom dôveryhodná a nikdy neporuší sľuby, ktoré dáva. Je veľmi odhodlaná splniť si svoj sen vidieť plávajúce svetlá, dokonca prinútiť Flynna, aby splnil svoj plán a prekonal akúkoľvek inú prekážku na ceste, ako aj oklamať Gothela, aby prinútil svoju milovanú matku cestovať tri dni, aby bielu farbu na jej narodeniny (samozrejme, aby si kúpila nejaký čas). Hoci sa spočiatku obávala, že sen vidieť tieto svetlá nemusí splniť jej očakávania a že po splnení tohto sna nebudú existovať žiadne iné spôsoby, ktorými by sa v živote mohla uberať, Rapunzel dokáže prekonať tieto obavy tým, že má Flynnovu podporu a vieru, že objaví sa nový sen namiesto splneného. Rapunzel je tiež rebelská, tvrdá a odvážna, ako to vidno u násilníkov.

Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá

Poznámka: HTML nie je preložené!