Novinka
Poznáte z TV

Mattel HJF39 Hot Wheels® Monster Trucks Color Reveal


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: HJF39
EAN: 194735084289
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Balenie Hot Wheels® Monster Trucks Color Reveal je nabité prekvapením! Vnútri suda je jeden Monster Truck Hot Wheels® Color Shifters v mierke 1:64, ktorý je potiahnutý špeciálnou vrstvou Color Reveal. Na prvé odhalenie naplň sud vodou, ponor auto a krúž s ním, kým voda nezmení farbu. Po vytiahnutí odhalíš design a dekorácie svojho Monster Trucku. Chceš znova zmeniť jeho vzhľad? Naplň sud ľadovou vodou, ponor auto a uvidíš, ako sa farby magicky menia! Vráť sa späť na pôvodnú farbu ponorením do teplej vody! Farby a dekorácie sa môžu líšiť.

Vnútri bubna Hot Wheels® Monster Trucks Color Reveal™ je úžasný Monster Truck s prekvapivým dekorom, ktorý čaká na objavenie. Ktoré nákladné auto sa skrýva vo vnútri? Použite opakovane použiteľný sudový obal ako namočenú nádrž, naplňte ju vodou a zavírte v nej auto. Sledujte, ako voda mení farbu a je odhalená nová dekorácia! Ďalšie prekvapenia, ktoré menia farby, čakajú, keď deti namočia svoje nákladné auto do ľadovo studenej vody, aby magicky odhalili ďalšiu dekoráciu a dizajn ho okamžite zmenili späť teplou vodou. Opakujte to znova a znova, aby ste zmenili medzi 2 vzhľadmi! Použite pripínaciu nádrž na vodu na postriekanie iných Hot Wheels® Monster Trucks Color Shifters™ vodou s vhodnou teplotou, aby ste zmenili ich dekoráciu a pridali sladký bonusový boj s vodou k burácajúcej a rozbíjajúcej zábave! Rôzne Monster Trucky sú v rôznych baleniach a deti aj zberatelia ich budú chcieť všetky pozbierať, aby im umožnili odhaľovať a meniť farby (každý sa predáva samostatne)!


Veková kategória: 3+
Určené pre: chlapcov

Poznámka: HTML nie je preložené!