Novinka

Mattel HDX60 Hot Wheels® Monster Trucks Svietiaci a rachotivý vrak


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: HDX60
EAN: 194735034260
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Táto kolekcia Hot Wheels® Monster Trucks Svietiaci a rachotivý vrak prináša všetky vzrušujúce búracie a rozbíjacie akcie s bonusom svetiel a zvukov, ktoré umocňujú zážitok. Každý Monster Truck je v mierke 1:43 a vyznačuje sa úžasným dizajnom a obrími kolesami značky Hot Wheels® Monster Trucks. Stlačením tlačidla budete počuť zvuky motora a drvenia, ale aj znelku každého Monster Trucku - je to ako byť na živej show. Každý Monster Truck navyše svieti cez okienka! Deti ich budú chcieť zozbierať všetky, aby mohli zinscenovať súťaže so zvukovými efektmi priamo pri sebe doma (každý sa predáva samostatne). Farby a dekorácie sa môžu líšiť.

Uvedená cena je za 1 kus. Zvolený variant / farbu napíšte prosím do poznámky k objednávke. Ak by ste nevybrali žiaden variant / farbu, zasielame náhodne podľa skladovej dostupnosti. Pokiaľ Vami vybraný variant / farba nebude skladom, budeme Vás informovať.


Veková kategória: 3+
Určené pre: chlapcov

Poznámka: HTML nie je preložené!