Novinka
Poznáte z TV

Mattel HCM91 Bábika Barbie® Fantastické vlasové kreácie s motýlikmi


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 27. februára
30.95€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: HCM87-HCM91
EAN: 194735014859
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Bábiky Barbie® Fantastické vlasové kreácie sú inšpirované najpredávanejšou bábikou Barbie® Totally Hair, ktorá prvýkrát debutovala pred 30 rokmi. V tejto kolekcii sú štyri rôzne bábiky, z ktorých každá má svoj vlastný odlišný účes, textúru vlasov, módny vzhľad a štýl! Každá bábika má 21 cm extra dlhé vlasy a dodáva sa s viac ako 15 ďalšími doplnkami, vrátane 8 klipov na zmenu farby vlasov, stylingových doplnkov a módnych kúskov. Deti si zamilujú vytváranie mnohých rôznych účesov a nekonečné možnosti stylingu s týmito bábikami Barbie®! Predávajú sa samostatne podľa aktuálnej ponuky. Bábiky nevedia samostatne stáť. Farby a vzhľad výrobku sa môžu líšiť.

Klipy na zmenu farby sa dodávajú v 4 rôznych farbách a teplom vašich prstov zmenia farbu, deti sa zabavia so všetkými možnosťami úpravy. Bábika s originálnym tvarom tela má motýľovú tematiku s ružovými a azúrovo modrými pruhmi na jej zvlnených vlasoch, doplnených polovičným uzlom. Jej elegantné vypasované šaty majú motýľovú potlač.


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá

Poznámka: HTML nie je preložené!