Novinka
Poznáte z TV
Doprava zdarma

Mattel HCD46 Barbie® Karavan snov s obrovskou šmykľavkou


Dostupnosť:
Už len 2 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 27. februára
Tento produkt vám doručíme ZADARMO.
151.95€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: HCD46
EAN: 194735007646
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

S najnovším ružovým Barbie® Karavanom snov s obrovskou šmykľavkou si užijete dokonalé kempovanie! Deti môžu karavan naložiť a odísť do vysnenej destinácie - pojazdné kolesá a dvojmiestna kabínka inšpirujú k realistickej hre. Obytný voz sa otvorí a odhalí tri poschodia so siedmimi hracími zónami, vrátane kuchyne, jedálne, priestoru na spanie, bazéna, ohniska a priestoru pre hru so zvieratkami. Keď sú deti pripravené na vystrájanie, môžu svoje bábiky (predávajú sa samostatne) preniesť do horného poschodia a spustiť ich po impozantnej šmykľavke priamo do bazéna! Možnosti hry sú nekonečné vďaka 60 dielom, vrátane šteniatka a všetkého, čo malí dobrodruhovia potrebujú k rozprávaniu parádnych kempingových príbehov. Bábiky sa predávajú samostatne.

S Barbie® Karavanom snov s obrovskou šmykľavkou zažijete to najlepšie kempovanie.
Deti môžu karavan naložiť a odísť do vysnívanej destinácie – pojazdné bicykle a dvojmiestna kabína inšpirujú k realistickej hre.
Obytné vozidlo sa otvorí a odhalí tri poschodia so siedmimi hracími zónami.
Keď sú deti pripravené na šantenie, môžu svoje bábiky preniesť do horného poschodia a poslať ich dole po impozantnej šmykľavke priamo do bazéna.
Možnosti hrania sú nekonečné vďaka 60 dielikom, vrátane šteňaťa a všetkého, čo malí dobrodruhovia potrebujú na rozprávanie parádnych kempingových príbehov.

Bábiky sa predávajú samostatne
Farby a vzhľad výrobku sa môžu líšiť
Vhodné pre deti od 3 rokov


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá

Poznámka: HTML nie je preložené!