Novinka
Poznáte z TV

Little Live Pets OMG spievajúci psík krémovo dúhový


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 27. februára
14.95€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 26114-26115
EAN: 630996261156
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! objednavka@pompomtoys.sk alebo 0907 452 040

Little Live Pets OMG spievajúci psík krémovo dúhový

Je to oficiálne! OMG Domáce zvieratá majú talent na spievanie! Tieto jemné domáce zvieratá OMG milo spievajú, sú mäkké a narodené pre výkon! Stlačte toto rozkošné šteňa Rainbow Pop a počujte, ako ladne zavýja! Toto malé živé zvieratko môže spievať na svoju vlastnú hudbu. Umiestnite ju do „Hudobného režimu“ a stlačte jej bruško. Môže spievať na svoje tri rôzne hudobné stopy s dlhými a krátkymi tónmi podľa toho, ako ich stlačíte! Keď stlačíte bruško tohto roztomilého šteniatka, môže dokonca zmeniť výšku tónu! Umiestnite svoje šteniatko na „spevácky režim“, stlačte jej bruško a bude bez hudby spievať „a cappella“. Je tak zábavné počúvať ju spievať spolu s vašimi obľúbenými melódiami. Toto rozkošné zvieratko je oblečené tak, aby zaujalo krásnou fialovou mašličkou, okuliarmi a hviezdičkovým golierom, je pripravené vyraziť na pódium!

Vlastnosti: Stlačte svojho OMG maznáčika, aby ste ho počuli vytie a spievať! Dokonca spievajú v 3 rôznych úrovniach výšky tónu! Zmeňte dĺžku noty, ktorú spievajú! Čím dlhšie im držíte bruško, tým dlhšie vytie! Umiestnite svojho miláčika OMG do hudobného režimu a klepnutím na brucho svojho šteňaťa si zaspievajte jeho hudobnú stopu! Každé domáce zviera má na výber 3 hudobné stopy. OMG Domáce zvieratá sa cítia také jemné, zvieravé a hmatové. Nebudete ich chcieť dať dole!


Určené pre: všetkých
Veková kategória: 5+

Poznámka: HTML nie je preložené!